ПРЕИНАЧЕНА КАЗНА ЦРНО-БЕЛИМА: Партизан две утакмице без публике

Бета

23. 02. 2018. у 16:32

Поред мечева без навијача мораће да плате 150.000 динара. То значи да неће имати подршку са трибина против Земуна и Рада

ПРЕИНАЧЕНА КАЗНА ЦРНО-БЕЛИМА: Партизан две утакмице без публике

ФК Партизан лого

Фудбалски клуб Партизан кажњен је са две утакмице без публике на свом стадиону у Супер лиги. Партизан ће, такође, морати да плати 150.000 динара.

Црно-бели су прво били кажњени са једном утакмицом без публике, једном са затвореном јужном трибином, као и 300 хиљада динара.

Казна је изречена због нереда на стадиону Партизана током утакмице против Црвене звезде.

Партизан ће утакмице против Земуна за викенд и потом против Рада играти без публике.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (5)

Rale

23.02.2018. 18:32

E ala ste ih kaznili....pa oni to nece ni osetiti, njihova su publika i tako samo oni decaci sto skupljaju lopte !

Перун

23.02.2018. 19:36

После онаквог меча у Чешкој, и игре без воље,без жеље,без пожртвованости и борбености(част двојици-тројици),немам намере да гледам шетаче по терену. Шетача има и у кнез Михајловој. Имају хулигане,нек их они гледају.

zoran

23.02.2018. 22:18

sto im zatvarate stadion kad i ovako vise niko nece da ih gleda sta da vidi oni su pokazali sta znaju u lucanima i u ceskoj bruka

Goran

24.02.2018. 17:35

Pa fino.Posto nema publike mogli bi da igraju i u sali,sto da se smrzavaju.Problem je samo sto ce ukoliko fudbaleri zasluze,publika doci pred stadion i navijati sa druge strane.I sta ce onda da radi KO-KEZA?