Фримпонг: Свако би волео да буде у тиму против ЦСКА
06. 02. 2018. у 11:36
Фудбалер Црвене звезде Абрахам Фримпонг рекао је данас да, као и сви, жели да се нађе у екипи на утакмицама против ЦСКА, али да је тим важнији од свега
брахам Фримпонг
Фудбалер Црвене звезде Абрахам Фримпонг рекао је данас да, као и сви, жели да се нађе у екипи на утакмицама против ЦСКА, али да је тим важнији од свега.
"Сваки фудбалер жели да добије што више минута на терену. Али, ми смо тим, имамо 27 играча и свако треба да игра. Дајем најбоље од себе. Желимо да освојимо све што можемо. Утакмица са ЦСКА је једна од оних у којој сваки фудбалер жели да буде учесник. Морамо да се спремимо и не размишљамо о противнику", рекао је Фримпонг новинарима после тренинга у Белеку.
Фримпонг је почео нормално да тренира са екипом пошто је на припремној утакмици са Динамо Брестом повредио препоне.
"Сада је све океј, тренирам пуним капацитетом. Три дана сам радио са кондиционим тренером и сада је све како треба", навео је дефанзивац из Гане.
Тренинг у уторак на припремама у Турској пропустио је нападач Александар Пешић који због тврдог терена има проблема са листом.
Упитан је наступ Пешића на утакмици против Зенита у среду, која ће бити генерална проба пред дуеле са ЦСКА Москвом у шеснаестини финала Лиге Европа.
Pjer
06.02.2018. 15:24
Ja tebe, iskreno ne bih stavio.
Frimponga u odbranu a Milijaša napred i sigurno prolazimo CSKA.
Ja samo znam da i ono malo minuta što dobije da odigra.. ovaj momčić se bori kao lav
@Zvezda i to CRVENA - tako slazem se dobar stoper protiv krasnodara bolji i od letaleka i babica
Коментари (4)