Полицајац убио младог фудбалера

В. Б. М. - З. У.

19. 03. 2009. у 08:08

Ђорђе Зарић главом платио пролазак кроз црвено светло на Новом Београду. Младић седео на сувозачевом месту. Притворен припадник МУП М. Р.

ПРИПАДНИК Интервентне јединице београдске полиције М. Р. (25) убио је у четвртак око 4.20 из службеног пиштоља Ђорђа Зарића (23) из Јакова, у Улици омладинских бригада код броја 44, у Новом Београду. Злочину је претходила потера за аутомобилом у којем су били Зарић и Филим Милићевић, а који су се оглушили о полицијску наредбу да се зауставе.
Полицајац је одмах ухапшен и одређено му је задржавање до 48 сати. По истеку, како наводи МУП Србије, биће приведен дежурном истражном судији Окружног суда у Београду. Тужилаштво и полиција раде на утврђивању чињеница и околности које су довеле до трагедије.
Према ономе што се засад зна, Зарић је са девојком Јеленом Добрић, њеном другарицом и Милићевићем био на сплаву "Акапулко" до раних јутарњих сати. Негде пред зору одлучили су да крену кући. Јелена Добрић је села за волан Зарићевог "ситроена Ц4", пошто је био пијан, а са њом је била и другарица. Зарић је сео на сувозачко место у аутомобил "пежо" свог друга Милићевића.
У Улици алексиначких рудара, патрола Интервентне јединице уочила је "пежо", који је прошао на црвено светло на семафору и кретао се великом брзином. Припадници полиције упалили су светлосну и звучну сигнализацију и кренули за њим. Намера је била да се возило заустави, а возач преконтролише.
Милићевић је, међутим, дао гас и преко кружног тока, не заустављајући се ни на једно црвено светло на семафору, ушао у Улицу омладинских бригада. Ни овде му црвено није представљало препреку. Ипак, код броја 44 полицијски аутомобил му је направио блокаду.
- Чуо сам шкрипу гума - прича радник оближње кладионице. - Изашао сам да видим шта се дешава. Нисам чуо хице, нити вику. Угледао сам да поред "пежоа" неко лежи.
У саопШтењу полиције се наводи да су припадници Интервентне јединице наредили возачу и сувозачу да изађу из "пежоа". После више упозорења и њиховог одбијања да изађу из аутомобила, полицајац М. Р. који је пришао сувозачевој страни, из безбедносних разлога је уперио службени пиштољ. Приликом изласка из "пежоа" Зарић је вратима кола закачио полицајца, а затим одгурнуо пиштољ. Тада је дошло до пуцња.
- Чуо сам да је младић излазећи из аутомобила одгурнуо пиштољ уз речи: "Склони ту цев од мене" - каже наш саговорник.
Зарића је хитац погодио у главу и убрзо је преминуо. Екипа Хитне помоћи, која се одмах појавила, могла је само да констатује смрт. До убијеног младића недуго затим стигла је и Јелена Добрић. Она је полицији испричала да су се младићи из "пежоа" и она враћали са сплава, као и да је Зарић био пијан, па је она возила његов аутомобил. Алко-тестом је утврђено да је Милићевић који је бежао од полиције, имао 1,36 промила алкохола у крви.
Тело младића одмах је пребачено у Институт за судску медицину, где је обављена обдукција. У четвртак по подне око 15 часова сандук са његовим посмртним остацима допремљен је у породичну кућу у Јаково.
- Ђорђе је био пијан и Филип га је повезао - прича за "Новости" Јелена Добрић. - Кренули су нешто пре мене. Ђорђе је инсистирао да повезем његов "ситроен". Позвао ме је када су их полицајци зауставили, а потом се прекинула веза. Када сам ушла у Омладинских бригада, већ је било пуно полицијских джипова. Узнемирила сам се, а када сам пришла угледала сам га у локви крви.
У дому Зарића у Улици маршала Тита 28 шок и неверица. Ђорђе никада није имао проблема са полицијом. У дворишту велики број пријатеља и комшија, његових клупских другова... Мајка Олгица не проговара. Отац Живко, полицијски пензионер, умро је пре три године.
- Око шест сати ујутру дошли су полицијски инспектори и саопштили нам шта се десило - прича Милан Зарић, брат убијеног Ђорђа. - Рекли су да им је жао и да је њихова грешка. Мајка је почела да јауче. Последњи пут сам се са њим чуо два и по сата пре него што је убијен. Позвао је другара код кога сам био, на мобилни телефон и пуштао нам музику са сплава.
Милан Зарић и његова мајка убрзо су отишли у Полицијску управу Београд. Тамо им је испричано како је дошло до трагедије. Изјаве су дали и Јелена Добрић, њена другарица, Филип Милићевић... Полицајац М. Р. због шока није био у стању да говори. Остаје да се види како ће одбрану да изнесе код истражног судије.

СТУДЕНТ У КОПАЧКАМА
УБИЈЕНИ Ђорђе Зарић активно се бавио спортом. Тренирао је фудбал у Јакову, Сремској Митровици, а последње две године играо је за клуб Ресник из истоименог београдског насеља. Студирао је Вишу пословну школу. У четвртак у његовом дому обрео се и тренер Богдан Коран, који није могао да сакрије сузе:
- Био је дете за пример и одличан фудбалер.
Клупски друг и капитен Ресника Саша Радовановић о Ђорђу има само речи хвале:
- Са њим и његовим братом Миланом тренирао сам у истом клубу и тако смо издржавали породице. Скоро је купио "ситроена", а новац је скупио од продаје плаца. Колико је био савестан говори и чињеница да није хтео пијан да седне за волан.

КАЗНА
25.000 динара је највећа, а 5.000 најмања прописана казна за возача који прође кроз црвено светло на семафору. Уз новчану казну одузима се и возачка дозвола најмање на три месеца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (65)

sloboda

19.03.2009. 11:38

tako je to u zemlji Srbiji ukoliko se zameris intrventnoj.ubiju te ko psa .

A

19.03.2009. 16:39

Policiji je sve dozvoljeno. Jos malo pa ce ubijati i za prelazak ulice van pesackog prelaza. Kladim se da nece ni biti osudjen, ili, ce ispasti da je bilo "iz nehata". Pravna drzava, ljudska prava i gradjanske slobode...malo sutra.

Sasa

19.03.2009. 16:55

Toliko o ljudskim pravima i gradjanskim slobodama. Kao da smo se vratili u vreme vladavine Osmanlija. Sta je sledece: ubijanje svih koji predju ulicu van pesackog prelaza?!

Dejan

19.03.2009. 19:27

Pa, zar nisu svojim kabadahijskim ponašanjem i postupcima doveli do smrti jednog svog pripadnika pre 2-3 godine na NBG, kada su u spektakularnoj poteri za nekim Yugom izvrnuli džip na krov. Isto se nije znalo veoma dugo šta se dogodilo, kao ni danas jer su krivi...ali, tiću tebra.Ne želim da zamišljam taj događaj od sinoć.Sigurno je bilo jezivo, obzirom da gledam te đilkoše svaki dan po Zemunu kako prekoračuju ovlašćenja.

jovan

19.03.2009. 19:29

ako pisete vec nesto napisite istinu,a ne da pisete ono sto vam serviraju iz policije. raspitajte se malo sta se sve dogodilo i ko je koga vozio i sta je ko radio samo mogu reci da je velika sramota koga sve zaposljavaju u policiju

Pravdoljub

19.03.2009. 20:38

Vrlo cudno, tragicno. Izgubljen je mladi zivot, poginuo je decko koji je bio savestan jer nije zeleo pijan da vozi. Policajac je ocigledno kriv, a koliko, uveren sam da ce utvrditi nadlezni drzavni organi. Policajac je bio pripadnik interventne jedinice, znaci obuceniji od pozornika na ulici. Ili je nespreman i slabo obucen, ili je nepravilno (bahato) intervenisao. Kako je mogao da se priblizi autu da ga otvaranje vrata udari?! Ponavljam: ili je los profesionalac ili se lose ponasao. Nesrecan slucaj prema svemu sto je do sada izneto, nije verovatna mogucnost. Apsolutno ne. No, kazem, ipak, ostavimo nadleznbim organima da to detaljno istraze. U svakom slucaju, jedan zivot je izgubljen, a drugi (policajca) upropascen. Tragicno.

Marko

19.03.2009. 21:57

Uopste ne opravdavam policajca ali ako se njih dvojica nisu zaustavili na upaljeno rotaciono svjetlo i prolazili su kroz vise crvenih svjetala onda sta moze policajac da pomisli nego da se radi o nekim okorelim kriminalcima koji ce sve uraditi da izbjegnu zaustavljanje (hapsenje).. Sad, sta se desilo kad su zaustavljeni i sta je prethodilo pucnju to znaju samo oni koji su bili prisutni..

abadaba

19.03.2009. 22:25

a sto su bezali od policije??? sve bih takve u zatvor po 20 godina samice!! ko zna zasto su bezali, i prolazili kroz crvena

ivan

19.03.2009. 22:27

Da je ovom narodu ostalo imalo ponosa i u omladini neke energije podigla bi se buka i zapalio bi se citav grad, pa i drzava, kao u Atini pre neki mesec kada su ''slučajno'' ubili mladica. Mora se stati na put bahatosti i torturi policije, a ne da nas vredjaju ovakvim saopstenjima i da cekamo koga ce sledeceg upucati!

Bogdan S.

19.03.2009. 22:51

Interventna jedinica. To zaista zvuci, nesto posebno, mozda najbolje. Normalno da je ovakav sastav potreban svakoj savremenoj drzavi ali to podrazumeva vrhunski profesionalizam pocev od obuke pa do samih kandidata. Izgleda da je u nasem slucaju svedeno sve na ameterski nivo. Nije vazno da je pripadnik interventne samo mrgud i da bude fizicki spreman vec je valjda vazno da nesto ima ispod kape tj malo mozga. Ovako mlacenje pistoljem po vratima moglo je da ugrozi i njega ili nekog kolegu (ako je tacno preneto sta se dogodilo) pa predpostavljam da pored uobicajene bahatosti koje ispoljavaju momci nisu adekvatno obuceni za sluzbu. Jedan zivot je prekinut a i njegov je upropascen ma kako da se sve zavrsi. Gospodin Dacic treba da se oglasi i podnese svoj deo odgovornosti jer je svakako ima. Inace dzaba sve one pokazne vezbe sa helikopterima, dimnim bobama, camcima i ostalim demonstracijama spremnosti za dan policije. To moze da bude zanimljivo samo maloj deci. Poruka momcima iz interventne da malo "olade"i da promene princip da smo svi mafijasi. Oni prvo prebiju coveka pa ga onda pitaju kako se zove... Neka ovo bude poslednji ovakav slucaj. Porodici saucesce za gubitak.

igor

19.03.2009. 23:25

Sad bi Dacic trebao dati ostavku.Koje divljastvo od strane policije. Kad se setim onog nesretnog drzavljana iz Hrvatske koji je opljackan i ubijen od strane naduveni policajaca ne preostaje mi nista drugo nego da bezim cim ih vidim.Policija po zakonu ne sme da upotrebljava oruzje ukoliko im zivot nije ugrozen.Kome se puca na Kosovo dole nam narod ubijaju i maltretiraju.Ko zeli nek izvoli.Pravde samo pravde i izbora pa da se spasava sto se spasiti moze.

x

19.03.2009. 23:37

ovakvi momci koji sluze za primer drugima ginu ili bivaju ubijeni,a olosi ostaju da zive,kako njegova majka i brat ovo podnose to samo oni znaju. ne znam samo kako ovu policiju vise nije sramota da daje ovakve izvestaje u javnost kad je umesan njihov "covek",iako oni to nisu... neka nekom drugom pune glavu time da je pistolj sam ili slucajno opalio kad ga je zakacio,nego su to popaljeni klinci koji su dobili znacke i pistolje da mlataraju sa njima po celom gradu i ovlascenja da ovako pucaju okolo. na mene je pandur repetirao i uperio pistolj kada umesto da mu stanem,ja sam skrenuo desno....drugi (njegove kolege) su mi rekli da tad nisam stao on bi mi pucao u glavu......to su mi policajci rekli,da li je vise ista potrebno pricati o njima,pa texas je mala beba za srbiju,njenu policiju i ove glavonje na vlasti. porodici iskreno saucesce u uzasnoj tragediji

zeljko petrovic

19.03.2009. 23:48

Moje saucesce porodici poginulog mladica! Iskreno zaljenje i za policajca koji je ovu glupost uradio.Nazalost imamo drzavu takvu kakvu imamo i zakone koji su zastareli.Cela ova prica je cudna gledano i sa jedne i sa druge strane.Ne razumem bahato ponasanje vozaca koji koliko sam iz teksta shvatio je vozio pijan,prolazio na crveno ili crvena svetla,nije stao na upozorenja policije.Mislim da bi tom i takvom vozacu trebalo trajno oduzeti dozvolu,jer zasto bezati od policije ako nisi kriminalac,vec obican gradjanin koji vozi u pijanom stanju,stani snosi odgovornost i kaznu za delo koje si uradio i kraj.S druge strane ne razumem zasto ovim mojim Beogradom patroliraju interventne brigade policije i u kom su oni fazonu.U normalnim zemljama postoje valjda redovna policija koja regulise javni red i mir,a u slucaju teskih kriminalnih dela aktiviraju se specijalci.Zaista ako je samo bio problem sto je vozac jurcao kroz crvena svetla i raskrsnice i nije hteo da stane onda je trebalo privesti u policijsku stanicu samo njega,zasto i sa kojim pravom je ubijen suvozac,tj.kakve ON ima veze sa saobracajnim prekrsajem koji je napravio VOZAC,i sta su uopste sa tim nesrecnim mladicem imali policajci.Ako je bio pijan,pa sta koliko znam ovde zakon ne zabranjuje DA SE JA PIJAN VOZIM,znaci policajac koji je upucao tog momka,izgleda je gledao previse americkih filmova.Zatim sramota za nasu policiju,gospodo ako ste objavili ime nastradalog momka,pa osnovni red je da date ime i prezime i vaseg sluzbenika.Ovim ne zelim da napadam ni tog jadnog policajca, ili druge policajce,oni ljudi rade svoj posao ali nazalost po vrlo losim i starim zakonima,koji evo pokazalo se niti su dobri za njih niti za nas gradjane.

Milos

19.03.2009. 23:58

Da li neko u policiji obučava mlade policajce kako se prilazi građanima i primenjuju službena ovlašćenja, ili se obuka vrši gledajući američke filmove, a izgleda da je tako! Svakoga dana vidimo primere divljanja raznih interventnih patrola u crnim i ostalim uniformama. Mnogo i neznamo koliko je građana prebijeno ili još gore. Zakon je regulisao kako se postupa, upotreba vatrenog oružja je dozvoqena samo u krajwoj nuždi prema izvršiocima najtežih krivičnih dela za kkoje je propisana dugogodišnja kazna. Malo je još policajaca koji su vaspitavani da je u službi građana i da niko nije kriv dok se ne dokaže da je kriv. Ovo je strašno, jedan mladi život, sin, brat završio je život od službenika države koji je trebao da ga štiti ?

OPrez

20.03.2009. 00:07

Ovo su dve ogromne tragedije. Nema opravdanja za smrt na ovaj način, i zato je to tragedija i policajca koji je imao repetiran pištolj, bez obzira šta mi mislili. Nema utehe za Đorđa, bez obzira šta uradili. Budite sigurni da je jedan život nestao, a drugi se sunovratio. Ne znamo tačno šta je bilo, i osuditi ili oprostiti bilo kome nemamo ljudsko pravo. Zato nemojte ni osuđivati napamet policajca, ni kriviti napamet Đorđa. Ostaje činjenica da su zaustavljena kola puna pripitih mladih ljudi, i sigurno je da su nepažljivo i nerazmišljeno reagovali.Da su im naišla kola iz pravca zelenog svetla i da su ti ljudi izginuli, ja vas pitam sada - kako bi ste reagovali? Vikali bi ste da je to sportista, pa eto može da radi šta hoće.A da nisu zaustavljeni, možda bi to uradili na sledećem svetlu. Ja ne mislim da bi ijedan policajac, pogotovo u današnja osetljiva vremena, tek tako odlučio da ubije bilo koga. Ne mislim ni da je mladi Đorđe "zaslužio" da izgubi život, i zbog svega što ne znamo, ne treba suditi po našem trenutnom raspoloženju, pa i gnevu. Dozvolite mi da ljudski kažem - Nijedan nije kriv! Niti je Đorđe zaslužio da bude ubijen, niti je policajac zaslužio životnu kaznu što ga je ubio, a sigurno je kažnjen do života. Dve tragedije, zbog čaše.A i naslov je pretenciozno optužujući. S kojim pravom?Kako niste izabrali naslov " Ubio mladića koji je bio totalno ošamućen od alkohola, i nije znao šta radi, pa je odgurnuo ruku policajca sa pištoljom"! Glup naslov, ali mnogo priličniji od ovog kojeg imamo! Ja nisam policajac, i nemam nijednog prijatelja policajca, te nema potrebe da mi neiko objašnjava šta sam napisao.

Gojle

20.03.2009. 00:18

Cela 'interventna' mora da prodje preobuku. Jedan covek je vec stajao pored policijskog dzipa. Zasto je vadio pistolj uopste, a tim pre zasto ga je repertirao?! Stajao tako da ga udare vrata...! Kao da su ga iz sume doveli...

Marko

20.03.2009. 00:52

Ovo je strasno.Svaki kursadzija koji dobije znacku misli da moze da sudi.Zna se kako se postupa u takvim situacijama(opkoliti vozilo,utvrditi o cemu se radi pa intervenisati po potrbi i okolnostima)mada najlakse je biti kabadahija kada te drzava stiti.Trerbalo bi da se uvede zakon da se takvim licima sudi po cetiri puta ostrijim kriterijumuma i da mu narod sudi ,a ne kadija te tuzi ,kadija ti sudi.Ovo je samo jos jedan dokaz da je covek samo jedna velika nula,sa obe strane.Svaka sact policijo,samo napred,sticice vase potomke i najmilije.

Srba

20.03.2009. 01:10

Sramotan tekst. Iz kojih je to bezbednosnih razloga ubica uperio pistolj sa metkom u cevi prema nenaoruzanom momku ? I zasto bas u glavu ? Njih niko ne kontrolise, sve su to polukriminalci, samo u uniformama. Najbolji drugovi im se bave najgorim kriminalom, a oni ih stite. Svi su oni ukljuceni u najprljavije poslove koji se rade u ovoj nesrecnoj Srbiji. Ubijaju neduzan narod, a niko ne sme da krene na prave kriminalce. Sve su to ucenici cuvenog komandanta koji se jos uvek nalazi u CZ-u i kome se jos sudi.

Matic Bojan

20.03.2009. 03:21

nemam reci stvarno sta rade ove usijane glave koje su zavrsile kurs.... napaljeni kliknci sa znackom i nista vise...... TADICU DACICU GDE STE SADA IZADJITE PRED TE LJUDE.

celicvladanka@yahoo.com

20.03.2009. 06:51

Za volanom netreba sedeti u ,alkoholnom stanju, to nije dobro ni za vozaca ni za policajca.Ali sam UVERENA da se i saobracajna patrola ume bahato da se ponasa. To nemora da bude CRVENO.Pogledajte pauk sluzbu,CIJA SE KOLA NOSE. MORA da postoji VECA kazna za policiju koja pravi prekrsaj.Da se SANKCIONISU ,tako sto ce da im se oduzme pravo na rad u sluzbi.Mora vise MORALA da bude bas u uniformisanim licima.KORUNPIRANI su i niko ih ne kontrolise.Hvala

Драгомир

20.03.2009. 07:20

Када год ми је млађи син отишао колима на посао или са другарима на неку забаву страховао сам од полиције. Како вози спортска кола готово редовно га заустављају и комплет проверавају јер изгледа сумњиво како мој син претпоставља. До сада суд је одбацио три пријаве за саобраћајне прекршаје јер су полицајци се показали нестручни за обављање свога посла.Стручно написана жалба на рад саобраћајне полиције под условом да ниси пијан лако сваки суд уважи. Треба возити по пропису и не наседати на речи полицајца коме прво је жеља да ти узме паре без икаквог писаног документа. Уколико те заустави због радара само ћути и тражи писмену пријаву. Они немају прописане елементе да касније докажу истинитост јер аутомобили немају брзинометарску траку.Онда тражи име полицајца и тужи га за непотребно малтретирање. Ево овако се дешава... Стоп!Ишао си 90 на сат?... Човече,ма ,нисам ! ... Али,ишао си 70 ?... Како, када знам да је дозвољено 40!... Добро,али ишао си преко 40 !... Срамота ме је причати шта је било даље !...

momo

20.03.2009. 07:31

Užas ! Hladnokrvo ubijeno dete i to od strane policajca. Šta da mi ostali gradjani očekujemo, ko je sledeći ? U normalnim zemljama ministar bi zbog ovoga pmorao da podnese ostavku. Ponašanje i brutalnost srpske policije je za svaku osudu a tek ovo besramno saopštenje o slušajnom samoopaljenju pištolja kojim se rugaju javnosti i porodici žrtve...strašno !!! Noramalan čovek ne može da veruje kakve se sve psihopate inasilnici kriju iza policijske značke i uniforme,

Boza

20.03.2009. 07:44

nazalost izgubili smo jednog dobrog decka,krivicom "neizivljenih zivotinja",tj.interventne brigade.. torturu i ponasanje pripadnika interventne brigade znamo samo mi mladi koji se srecemo sa njima... a pogotovo vikendom vracanjem iz raznih klubova!!!u interventnoj su zaposljeni samo neizivljeni skotovi koji maltretiraju mlade,u zelji da naprave "red" u gradu... ovog puta je to prevrsilo svaku meru!!!"policajac je u soku"...hahhahahahaha... to su samo price koje naravno tek predstoje jer,kako moze da policajac bude osudjen,jos je u interventnoj(mali bogovi),na kraju ce biti da je zrtva ivicom vrata od auta,"gurnula" okidac pistolja koji je pub drzao uperen u njega i tako izvrsio "samoubistvo"..... doslo je vreme da se preduzme nesto povodom reagovanja i upotrebe nasilja interventne brigade, jer to ovako ne moze dalje..svakog vikenda u urgentnom centru mozete naici na osobu koja je tu posledicom prebijanja od strane policije,sad su pocela i ubistva.. ako ovo prodje nekaznjeno,ostali pubovi ce dobiti toliko ohrabrenje,da vise nece juriti nekoga po ulicama Beograda,nego ce poceti da koriste automatske puske ukoliko nego ne poslusa njihove naredbe.. mnogo su se oni ohrabrili proteklih godina,jer je bilo jos ovakvih incidenata koji se na svu srecu nisu zavrsavali ubistvom,nego nanosenjem teskih telesnih povreda,,, mislim da je suvisno vise bilo sta reci... porodici preminulog izjavljujem saucesce, a interventnoj brigadi grada Beograda, da pokusaju malo da smire svoje strasti,i da se izivljavaju na svojoj deci i porodici koja je kriva za njihov bes i nemar,a ne na neduznim ljudima....

Vide Daničić

20.03.2009. 07:53

Ово је постало застрашујуће. Дивљање полиције не може попримити карактер одмазде над грађанима због раста криминала. Јер, нису сви грађани криминалци. А полиција, ни држава у целини се суштински и не бори против криминала, јер је он ушао у политички и полицијски врх. Ни јеадн полицајац на свету не може и не сме убити младића који је у пијаном стању прошао кроз црвено светло на семафору! Чак и да је, недај Боже, притом убио некога, полиција не сме убијати људе. Јер онда то није полиција него мафија. То је систем мафијашких обрачуна. Олако смо заборавили на смрт човека, борца за Србство, којег су убили полицајци на митингу СРС. Сада нам се то враћа. Министар полиције мора поднети оставку - хитно!!! Он није ни добронамеран, а ни способан да води полицију. А да не причамо о оном скоро заборављеном коферчету. Осећам гађење према таквој полицији и јад и чемер у души. После 15 година ратовања без рата, санкција, свеколиког пропадања земље, привреде, домаћинстава и људи, још само тзв. наша полиција треба да нас убија на улици као мишеве. Ово је неподношљиво...

branko mijovic

20.03.2009. 08:18

bruka i sramota pa to samo kod nas moze ,sto kad su tolko hrabri nepucaju u prave kriminalce nego u normalne ljude!!!!!!!!!!

dekidoc

20.03.2009. 08:22

ali, ako tekst prati pravi rasplet dogadaja, presli su na vise crvenih svetla, nisu se zaustavili kada ih je policija upozoravala, nisu hteli da izadju kada im je policija preprecila put, otkud policajac zna koje su budale unutra i sta imaju u kolima? jeste greska ali nemojmo da odmah svaljujemo krivicu samo na jednu stranu, i ti mladici su napravili veliki niz gresaka...

milovan

20.03.2009. 08:37

Nije u najmanju ruku korektan čak ni novinarski naslov teksta "Glavom platio prolazak kroz crveno svetlo" kada se zna da nesrećni mladić čak nije ni bio za volanom i kako se može stvarati pogrešan zaključak čitaoca o događaju. A što se tiče samog postupka policajca, ne treba komentarisati na koji način jedan deo pripadnika policije zloupotrebljava ovlašćenja a pogotovu sa ovakvim ishodom gde popravnog nema. Dešavaju nam se užasne slike na ulicama grada da vozila sa zatamnjenim staklima i luksuzni džipovi i ne budu zaustavljeni, a neko poput ovog mladića plati životom nešto što je mogla da bude samo rutinska provera.

igor

20.03.2009. 08:40

U poslednje vreme, moji komentari se vise ne ne objavljuju. Mora da sam na nekoj crnoj listi za otstrel. Znam da nije dozvoljeno da se politicari "diraju" ali ipak sam mislio da ste vi jedan od liberalniji listova u Srbiji koji je imao snage da izide u susret svojim citaocima da se cuju.. Nema nikakvih problema neka ste vi meni svi zivi i zdravi i onako moji komentari nemaju "snage" da ubede punoglavce na vlasti da se opamete. Svako dobro.

DRAGAN

20.03.2009. 09:40

Pogledajte malo momke koji rade u policiji. Ne treba da budete mogo mudri pa da po njihovim izgedima i ponašanju vidite da su rođeni da budu krimnalci. Svaki drugi je obrijan do glave, nabildovan, pun sebe, stalno ljut, vrlo nekulturni i ne obrazovani. Sad sami zakljčite da li je pištolj sam opalio.

Nenad

20.03.2009. 09:43

Zločinu je prethodila potera za automobilom u kojem su bili Zarić i Filip Milićević, a koji su se oglušili o policijsku naredbu da se zaustave. ---- Recenica iz teksta nema smisla. Sami kazete da je automobil vozio Milicevic, kako onda da su se "oglusili o policijsku naredbu da se zaustave"? Valjda automobil zaustavlja vozac, a ne suvozac, ili suvozaci. Ovako ispada da "Novosti" stite neprofesionalnog policajca M. R. koji ocigledno nije ni prosao obuku za rukovanje oruzjem. Ili je u pitanju psihopata koji je sa umisljajem pucao u glavu nesretnom Zaricu.

dare

20.03.2009. 10:51

Pa skoro je interventna odbila da izadje na ulicu zbog premora, tada ih je i ministar obisao da se solidarise sa njima. Izgleda su se dobro odmorili da nastave sa maltretiranjem Beogradjana.

Vito

20.03.2009. 11:12

Takav kadar se bira u policiju. Sposobni i kadri da pucaju na nenaoružane građane i svaki je specijalista. Jedan voli da puca u glavu,drugi u stomak. To je režimska policija i ne bi me čudilo da ubica bude nagrađen ordenom Predsednika. To je Srbija koju umetnici nazivaju sa pravom"NUŽNIK".Ovo je režimska borba protiv kriminala! Šta građani,Beograđani čekaju? Šta vas očekuje kada izađete na ulicu i ne daj bože pogledate policajca ili ga ne pogledate? Da li če prvo da vas bije pa da puca u glavu ili stomak,zavisno od specijalnosti! Grci su zapalili Atinu! Nije samo na Kosovu Srbima uskraćeno pravo na slobodu kretanja,interventna policija strelja po Beogradu!

Vito

20.03.2009. 11:16

Takav kadar se bira u policiju. Sposobni i kadri da pucaju na nenaoružane građane i svaki je specijalista. Jedan voli da puca u glavu, drugi u stomak. To je režimska policija i ne bi me čudilo da ubica bude nagrađen ordenom Predsednika. To je Srbija koju umetnici nazivaju sa pravom"NUŽNIK". Ovo je režimska borba protiv kriminala! Šta građani, Beograđani čekaju? Šta vas očekuje kada izađete na ulicu i ne daj bože pogledate policajca ili ga ne pogledate? Da li če prvo da vas bije pa da puca u glavu ili stomak, zavisno od specijalnosti! Grci su zapalili Atinu! Nije samo na Kosovu Srbima uskraćeno pravo na slobodu kretanja, interventna policija strelja po Beogradu!

BPC

20.03.2009. 11:21

sta reci nego strasno... ..a i svi znamo da kad te, ne daj boze, zaustavi interventna da su vecito nadrndani, ma strah ti u kosti uteraju. Pa i ovi ulicni magarci isto..a gde si krenuo..a sta ces ti tamo. Kakav paradoks, maltretiraju nas oni u cijim platama bar zrno i mog dinara ima. Kabadahije. Nikako da shvate da nisu vlast nego prestavnici vlasti

e

20.03.2009. 11:27

Sta oni imaju da izlaze iz kola i sta ima policajac da im "naredjuje" da izadju iz auta ??! Ako su napravili saobracajni prekrsaj duzni su da prekontrolisu dokumente (saobracajana i vozacka dozvola), da ih kazne za prekrsaj ili uruce zapisnik, da im daju aparat za duvanje radi kontorle alkohola u krvi i ZA SVO TO VREME LJUDI MOGU I TREBA DA SE NALAZE U SVOM VOZILU.Nisu duzni da uopste izlaze i dalje komuniciraju sa sluzbenim licima vise nego je potrebno za te radnje ! Policija cesto zloupotrebljava i prekoracuje svoja ovlastenja, NEMAJU CAK STA NI DA ZAPITKUJU NEBULOZNA PITANJA POPU DA LI SI ZAPOSLEN I GDE, STA TO NJIH BRIGA, sve sto treba dda znaju nalazi se u dokumentima (zato i postoje dokumenta) i to treba da prekontrolisu i nista vise, i to sve kroz prozor kola, koji treba vozac da zatvori i po potrebi otvori da primi dokumenta nazad, nikakve raspravi nikakva prica tu ne treba da se odvija ! I ljubaznost, i na kraju - hvala lepo, molim lepo i cao. Sta ovaj ima da ih tera iz kola i da vadi pistolj ?! Pa nisu teroristi ...

J.O.K.S

20.03.2009. 12:05

Mup laze,stiti svoje.Namerno ga je ubio jer svi pripadnici Interventne su neskolovani i neobrazovani.Osilili su se jer im je tako vlast dozvolila.Treba da prodju kao Policija Francuske da bi se smirili.Iz cista mira su pretukli decka koji je jeo burek ispred Meka na Zelenjaku sa obrazlozenjem da je GRESKA,Ovo nece na dobro izaci,kako su ubili njega tako sutra mogu da ubiju i neko drugo dete naravno opet Greskom] Djole je bio dobar decko,nije pusio,nije se drogirao.Voleo je fudbal,radio je i studirao da bi pomogao svojoj mami da bi dosao neki neizivljeni ...... sa ko zna koje cuke ili brda da se sili. Sad je gotovo Djoleta nema,ako se ovo zataska, sa priznanjm BILA JE NASA GRESKA,nastavice se tako a to naravno da ne treba dozvoliti. JOKS

Dejan

20.03.2009. 12:20

1. Taj mladic je bio pijan. 2. Taj mladic je bio agresivan. 3. Taj mladic je pokusao da otme pistolj od policajca. 4. U trenutku kada je opalio, pistolj je bio u u ruci tog mladica isto onoliko koliko je bio u ruci policajca. 5. Mladic je taj koji je ugrozio tudji i svoj zivot, a ne policajac 6. Sta je trebao policajac da uradi? Da dozvoli momku da mu otme pistolj i onda da nagadja da li ce istim tim pistoljem ubiti prvo njega ili kolegu iz patrole? Bio je to klasican slucaj samoodbrane.

cvijetin dokic

20.03.2009. 12:31

Neka mu Bog podari vecni mir na onom svetu.TUGA!!!!! Ali realno ja ne osudujem policajca,ima ih svakakvih slazem se...ALI. Ja krecem uvek od sebe,i meni se desavalo da sedim za volanom pripit ili da se vozim sa pripitim covekom ali ja bi uvek stao policiji jer sve je bezbolnije od bjezanja. Da li se neko zapita kada su prolazili kroz crvena svetla koliko bi moglo jos da bude mrtvih glava.I sta su mogli iz interventne da pomisle skim imaju posla kada su se tako ponasali. BUDIMO REALNI I SAGLEDAJMO SRZ SITUACIJE!!!! Da je Bogdo on ziv.Iskreno saucesc.......

Aleksandar

20.03.2009. 13:02

Jeste da se desilo ubistvo i da svi okrivljuju policiju, ali da li se neko zapitao zbog cega su ti "dobri momci" prolazili kroz nekoliko crvenih svetala i bezali od policije. Opste je poznato da nece interventna bez ikakvog razloga da se juri po gradu sa savesnim gradjanima i da se vrlo dobro zna da obicno beze oni koji kod sebe imaju oruzje, narkotike ili koji su izvrsili neko krivicno delo, pa je to mozda i bio povod, s obzirom na to da su momci bezali i prolazili kroz semafore ne obaziruci se na bilo sta drugo. Mislim da je sramota sto se uvek sav teret svali na policiju a da se ne utvrdi tacno cinjenicno stanje dogadjaja. Svi pisu da je policajac namerno pucao u mladica koji mrava nije zgazio i koji se bavi fudbalom. Koji je to pravi fudbaler koji pijanci do ranih jutarnjih casova pa onda mrtav pijan sa drustvom juri po gradu.

MiRa

20.03.2009. 13:06

Saucesce ozaloscenima. Najveci krivac je vozac, tj. onaj treci koga niko ne pominje.

micelle

20.03.2009. 13:24

Neiskusan i plasljiv policajac, panicar. Mlad momak, da je imao prilike da bude jedno mesec dana sa kapetanom Kovacevicem na karauli Kosare u izvidjackom vodu, nebi tako olako pucao iz sluzbenog pistolja. Tragedija. Policija mora bolje obuciti svoje pripadnike. One sa tankim zivcima ne bi trebalo naoruzane slati na ulicu medju gradjane. U takvih su u strahu velike oci. Sve je moglo drugacije, zista steta i nepotrebno izgubljen zivot.

FORum LIvi

20.03.2009. 13:26

U Srbiji je najveci prekrsaj proci kroz crveno i zbog toga se gubi glava, U Evropi, kuda nas uporno guraju, to se evidentira telekamerama i niko zbog toga ne strada vec samo novcanik i vozacka dozvola. Nedopustivo je da se ugasi jedan mladi zivot zbog prelaska na crveno, Molim sve nadlezne da ucine sve da se to vise nikada ne ponovi!

Spale

20.03.2009. 13:31

Ma kako da ne, policija uvek kriva, da je kojim slucajem ubijen policajac niko to ne bi ni pomenuo, svi bi pricali "Takav mu je posao bio, to mu je u opisu radnog mesta bilo", a sad kada je policajac to uradio svi ga pljuju, kao i sto pljuju svu policiju, naravno jer im se moze takav je zakon, mozes da radis sta hoces, da prolazis na crveno svetlo, da udaris policajca, da ga pljunes, dobices naravno za to novcanu kaznu, sto po Americi ne rade tako. U svakom slucaju je zalosno i tragicno sto je ugasen jedan mlad zivot, ali ne moze se uvek sva krivica pripisati policiji, gde je vozac, ko njega pominje, zasto nije stao kad su ga zaustavili, on je ugrozio zivot drugih tako sto je vozio u alkoholisanom stanju, gde je tu njegova odgovornost. POLICAJAC NIJE KRIV

Vlada

20.03.2009. 13:46

Cudna mi cuda, biti fudbaler u tamo nekom Jakovu. Ali, to nije mnogo bitno. Bitno je da je fudbaler bio pijan, verovatno i drogiran, da je bezao od policije i da je napao policajce u trenutku dok su oni vrsili svoju duznost. U SAD bi bio upucan mnogo pre nego sto bi stigao da uhvati policijski pistolj. I to iz sluzbenog oruzja oba policajca.

Citalac

20.03.2009. 13:57

Najpre, moje iskreno saucesce porodici ubijenog mladica. Stradao je ni kriv ni duzan. Uzoran decko, bez mrlje u biografiji. Da li je greh sto je bio pijan. Ne, tim pre sto nije zeleo da vozi svoj auto u takvomn stanju. Ocigledno, najveci krivac je interventna jedinica. Siguirno je da oni ne mogu znati ko je u autu koji ide na crveno, ali ako prilikom zaustavljanja ne daju nikakav otpor, nemaju oruzje, onda je velika greska policajca koji sebi dozvoli da makar i slucajno pistolj opali. A da li je bilo slucajno, neoprezno ili bahato, to cemo tek videti. Na zalost, dosadasnja iskustva nam govore da policija sve cesce poseze za neprimerenom upotrebom sile sa tragicnim posledicama. Zato ovaj slucaj mora da se istrazi efikasno i objektivno. Da staresine interventne jedinice budu smenjene, a policajac ubica ce morati da odgovara pre sudom, jer se tako ne intervenise bez obzira na sve okolnosti teskoca u radu i prolaska na crveno. Takozvani kontraverzni biznismeni, citaj mafijasi, svake noci po centru Beograda svojim besnim dzipovima prolaze na crveno, klinci na motorima isto, a da policija, pa ni interventna, i ne pokusava da im udju u trag, da ih zaustavi. Ministar Dacic i direktor policije Veljovic moraju izvuci pouke iz ovog i drugih slicnih tragedija, kao i sve prisutnijeg kriminala u redovima "plavaca". Ako tako ne urade, vrlo brzo ce narod izgubiti poverenje u policiju, a to ni najmanje nije dobro. Mislim da jos nije kasno da se povuce odlucan rez i zavede red i disciplina u srpskoj policiji.

Nenad

20.03.2009. 14:28

Sta reci a da vec nije receno....nasi pripadnici interventne brigade ponasaju najbahatije u celoj drzavi kao da su najjaci u njoj samoj i kao da ne postoji zakon za njih (a mnogo puta se dokazalo i da ne postoji jer 99 posto slucajeva ako nije neko poznat u pitanju ili neko za jakom vezom slucaj zavrsi u fioci)...verujem da prica kojom je navodno decko zakacio vratima policajca samo vesto izbagavanje istine i velika laz da bi se batinasi i bahati momci opravdali...Saucesce porodici ubijenog decka a policajcu bi dozivotnu dao da vise nikada ni jednom od njih ne padne napamet da nekoga povrede a kamoli ubiju! SRAMOTA!

Macola

20.03.2009. 15:43

Ja mislim da ce sad ostali koji stalno beze policiji da se zapitaju da li ce opet da beze!

Срђан

20.03.2009. 15:52

Велика већина коментара овде је уперена против полиције, за шта постоје бројни разлози (да будемо искрени), али који су враг бежали од полиције... фини неки спортисти, узорни и мирни... а овамо лудују по сплавовима, пију и пуцају се стероидима (не само овај несрећник, него и већина њему сличних) и мисле да су изнад закона и да су полубожанства, да нико не сме ништа да им каже... а овамо кукавице без премца. Ако си већ пио и лудовао, што у овој земљи није забрањено, буди мушко, стисни петљу, признај, плати казну и квит, а не бежи од полиције, јер сваки полицајац у било којој земљи на овој планети ће поступити исто или слично: помислиће да су у колима криминалци који не желе да буду ухваћени и да зато беже и даће се у потеру. Овако, коначан биланс су један изгубљен и два упропашћена живота (полицајац ће се целог живота питати да ли је баш морало тако да буде, а возач ће се, ваљда, целог живота кајати што није стао кад су их зауставили...)

као да је битно

20.03.2009. 17:57

сви ви који кажете да је несрећни Ђорђе скочио пијан на полицајца само погледајте његову фотографију са врха текста. Ако сте сенилни па сте заборавили како је полиција тукла 90их, како смо им опростили то 5. октобра, како су убили Ранка Панића, како су наместили суђење Урошу Мишићу, како су упропастили многе животе у Србији, нисте ваљда толико сенилни да сте прочитали текст и видели фотографију са врха и заборавили како фотографија изгледа. Ако јесте погледајте је поново. Ако вам ово лице одаје утисак агресивног криминалца који је бежао па насрнуо на полицију онда сте за лечење као и већина припадника интервентне и жандармерије

@ Srdjan

20.03.2009. 18:12

Policajac je pogresio, nema sumnje. Koliko - utvrdice nadlezni organi. Da li su bezali, sumnjam. Znali su da ce ih policija stici. Da su prosli na crveno, verujem. Ali to nije razlog da se decko ubije. Policajac mora da odgovara, a nadlezni u policiji da podnesu ostavke. Nisu gradjani, pa makar bili i pijani i neposlusni, meta za ubijanje. Postoje propisi za intervenisanje i upotrebu vatrenog oruzja od strane policije, njih moraju da se pridrzavaju svi, pa i doticni policajac za koga se vec moze cuti da je u rodnim Beranima poznat po kratkom fitilju, a i nekim mutnim radnjama u uterivanju dugova za racun zelenasa. Zato, pre nego sto uopsteno nesto pricas, razmislite koliko je to vredno ili uvredljivo reci u tom trenutku, o konkretnom slucaju. Decko je ubijen, po svim izgledima, bio je vrlo primeran mladic. Cak nije hteo ni da sedne za volan svog auta jer je bio pijan. Da cujemo sta o policajcu - ubici Raicevicu kazu njegove komsije, kolege policajci. Da vidimo njegov dosije. Uostalom, sve ce se to saznati. Ovaj slucaj nece moci da se zataska, ma koliko to pojedinci, narocito u policiji, zeleli.

cica

20.03.2009. 20:31

Klasična sačekuša policije na kružnom toku, sa povratka sa splavova u Zemunu u ranim jutarnjim satima , za našu decu. Zna se da su verovatno pod gasom pa se iživljavju, ponižavaju, maltretiraju klince. A evo, sve češće i ubijaju. Ubiše klinca na pravdi boga. Postoji struja u policiji koja nije pod kontrolom. Tu dobrim delom spada i interventna. Rade šta hoće od nas, za bilo kakvu sitnicu a posebno su na udru mladi. Ko stvara takve monstrume u policiji. Treba našu decu spasavati od policije. Kakav krah i apsurd. Jadna i prejadna Srbijo. Ubijaju ti decu svuda i na svakom mestu. Mladost bez zaštite. A država i aktuelna vlast saučesnički ćuti. Dokle narode. Može li to više i jedna normalna majka da izdrži i podnese. Od 2000-te na ovamo užas i haos.

NN

21.03.2009. 09:20

Ovo je blago rečeno bruka i sramota za našu Policiju, za ceo srpski narod. Ugašen je jedan mlad život zbog bahatosti, sadizma i iživljavanja "organa reda". Cela Srbija treba da mu sudi. A da ne pričam da nema utehe za porodicu koja je izgubila sina i brata, kojima izražavam iskreno saučešće. Šteta je što će kao i uvek sve biti stavljeno AD ACTA!!!

SS

21.03.2009. 12:01

Ako je policajac svesno okinuo obarac, onda treba da odgovara. Zaista je moguce da pistolj moze sam da opali, jer znam policajca kome je pistolj "okinuo" dok mu je stajao u futroli i tako ranio sebe u nogu. Ali to je posao za vestake. Vasa novinarska senzacionalnost navodi na zakljucak da je policija 100% kriva. Realno je ocekivati da policajac prilazi sa uperenim pistoljem prema nekome ko se oglusuje na njegovo upozorenje i naredjenje, jer on prvo stiti svoj zivot pa onda tudji. A pijanciti na splavovima do zore i juriti "kroz crveno" je verovatno odlika sportista i dobrih i uzornih momaka (tako ste vi napisali!)

nikola

21.03.2009. 13:21

Ovo je sramota za drzavu,sta danas policija radi danasnjoj omladini, Mada i policajac koji je pucao u momka je mlad,a vec policajac godine, stvarno sramota,ma sta pricamo pogledajte ko nam je sve u vladi pa nije ni cudo sto nam se takve stvari desavaju, SAD TREBA ZAPALITI CEO GRAD DA IM SE DA DO ZNANJA STA DA RADE DRUGI PUT,prvo treba da puca u vazduh a ne coveku u glavu,sto je najgore u svemu ovaj covek,ma koji covek on je zivotinja,ce proci nekaznjeno,jer ce njegove sise iz vrha naci neko opravdanje,

daco

21.03.2009. 14:56

Pa to je normalno da se desava kada je vecina policajaca ulicari koji su zavrsili nekoliko meseci kursa ( cast izuzetcima koji su isli u pravu skolu za to). Samo u Srbiji jos ima Kauboja i to u uniformama.

tax

22.03.2009. 16:24

ne treba da se razapinje celi mup,niti da se policajac unapred osudjuje,dok se istraga u potpunosti ne sprovede.razumem bol porodice nastradalog mladica,ali isto tako nije lako ni optuzenom,kao ni njegovoj porodici.

VERA

23.03.2009. 00:37

Kada je usvojen zakon da se i mahanje rukom smatra napadom na sluzbeno lice, onda nista nije cudno, Moze se ljudima dolaziti na vrata, od stana, auta, i ne smes im nista, odmah si kriv za veliko krivicno delo. Mnogo nevinih strada a kriminalci im ispred nosa kolo vode.

ljubica

23.03.2009. 07:43

Koliko ja vidim gospodin Spale i Vlada imaju neko svoje cudno misljenje taj Vlada kaze u SAD bi policija pucala odmah pa on bi trebao da ide tamo da zivi. U Srbiji je lako pricati u SAD je bolje ili gore tamo je divlji zapad pa tacno je da bi oni pucali odmah pa zar to nisu radili i nad Srbijom, ali tad bombama. Steta je sto se jedan mlad zivot ugasio sto je majka ostala bez sina i brat bez brata to je tuga i zalost. Neki tamo sta ce da pisu nije ni vazno porodici i familiji niko ne moze vratiti njihovog najmilijeg.

medvedic

23.03.2009. 22:54

Mislim da je "malo" preterano osudjivati pripadnika interventne jedinice da je eto tako ubio momka. Pa koji bi covek svesno zrtvovao svoj zivot i porodicu, i koji bi covek nosio na dusi smrt jednog momka iz cistog hira? Razumem da je vecina vas kivna na policiju iz raznih razloga, ali bih da istaknem pitanje zasto niko od vas ne pohvali brojne intervencije istih tih policajaca koje se zavrse na najbolji moguci nacin. Da je kojim slucajem ishod prolaska kroz crveno svetlo bio taj da je automobil naleteo na neko drugo vozilo i izazvao udes, onda biste komentarisali da se sve to desava jer u ovoj zemlji nema zakona o saobracaju i da policija nije htela da reaguje, a o "uzornim" sportistima biste govorili da i nisu bas toliko fini cim su se tako neodgovorno ponasali. I cudno mi je da vecina vas koji ste ovde ostavili komentar nije potegla pitanje momka koji je vozio automobil, jer je on isto tako kriv i odgovoran za smrt svoga druga; da nije prosao na crveno velikom brzinom, patrola sigurno ne bi krenula u poteru. Uostalom, ako je devojka vec sela da vozi autpmobil svog momka, zasto nije i ovu pijanu dvojicu "spakovala" u isti taj automobil, a po drugi lepo dosli sutri dan kad se naspavaju i otrezne? Tragicno je to sto je jedan momak mrtav, ali nije jedini krivac u svemu tome policajac, vec je u pitanju citav niz prestupa i krivaca. I samo jos jedno pitanje za kraj: da je kojim slucajem ovaj automobil ``naleteo`` na vase dete, druga, prijatelja, brata i usmrtio ga, da li biste i tada pricali istu pricu i do neba uzdizaki dvojicu mladica, ciji je, eto, jedini greh to sto su ``malo`` popili (koliko je to malo ako si obeznanjen da ne znas sta radis?) i prosli kroz crveno? Spustimo malo loptu i realno sagledajmo stvari! Policajac ce svakako odgovarati, a i sopstvena savest ce mu biti najveci sudija, ali MI nismo pozvani da donosimo bilo kakve prenagljene zakljucke i osude!!!

ja!

24.03.2009. 09:46

Ne znam da li ste svesni da se interventne jedinice obucavaju da ubiju boga u vama i za najmanji prekrsaj a da se u urgentnom centru ne moze konstatovati da vam se ista desilo?!? E to su nase interventne jedinice i to je ono za sta nam se uzima iz dzepa.Sigurnost zaboravite,to od cega se strahuje je zasticeno.Vazno je da se obicni gradjani maltletiraju na svakom koraku i da nam se neizivljena stoka koja samo zna da se dernja i da bije seta ulicama u sluzbi zastitnika. SRAMOTA

грађанин

24.03.2009. 13:43

ВЕОМА САМ забринут: Читајући ове коментаре јасно је да је понашање једног припадника полиције не прикладно и усмерено против грађана Србије.

Petrovic

25.03.2009. 07:43

Moje saucesce porodici Zaric!! Ovo je bruka i sramota policije Srbije da ubije mladog decka od 23 god. Sta god da je uradio taj decko(danas pokojni) nije nista vrijedno njegove smrti. Ima 23 god. e jebes takvog policajca, kada nemoze da savlada decka od 23 god. nego mora da ga puca, ma da je Zaric bilo kakav prekrsaj napravio, nema prekrsaja za pistolj i da je Zaric krenuo nasilno na policajca ni to nije za pistolj, oni moraju da su obuceni za odbranu, a za pucanje pa danas to i dijete zna. Jednog opravdanja nema, ama bas jednog za ubistvo ovog mladog decka. A gos. Dacicu nauci policajce da idu da hapse velike kriminalce, nego ih tamo picem cascavate a na sirotinju i na zeceve dizete pistolje, stidite se toga, a znam kako se policija ponasa u kasne sate osjetio sam to na svoju kozu na putu Novi Sad- Beograd.

Слоба

25.03.2009. 22:54

Надам се да ће татку тог идиота који је изрешетан саобраћајна испоставити рачун за пролазак кроз црвено. То би било најправедније.