Шпијунка: Шапић игра за свет

С. Ј. М.

16. 09. 2017. у 13:45

Некадашњи ватерполиста Александар Шапић позван је да одигра Ол стар меч у Италији, и он је пристао ако му „гарантују Хирну помоћ уз ивицу базена”, пошто нема времена да се спрема за утакмицу

Шпијунка: Шапић игра за свет

Александар Шапић

ЗА последњих девет година председник Општине Нови Београд Александар Шапић четири пута је ушао у базен да одигра ватерполо утакмицу, а следеће недеље позван је на Ол стар меч у италијанском градићу Портофино. Играће за репрезентацију Света против тима Италије.

Некад најбољи ватерполиста, због обавеза, нема времена да се спрема за утакмицу и нада се да се неће обрукати. Позив је прихватио ако ће му "гарантовати Хитну помоћ уз ивицу базена". Саиграчи и противници ће му бити активни ватерполисти и ветерани Шпанац Иван Перез и Мађар Тамаш Кашаш.


- Биће занимљиво, ако се нас тројица "матораца" не подавимо - најављује "битку" Шапић.


Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (1)

Djura

16.09.2017. 14:09

legenda je on svetska i nasa gde god bio i sta god radio u svakom pogledu. cuvajmo nase legende, ne odricimo ih se, tako lako. nemamo ih bas na sve strane