Порука унуке Љубише Самарџића тера сузе на очи (ФОТО)
09. 09. 2017. у 17:19
Сара Самарџић, унука Љубише Самарџића опростила се од свог деде дирљивом поруком на друштвеној мрежи
Фото: Инстаграм/sara_samardzic
Поред бројних колега и пријатеља огласила се и унука глумца, ћерка његовог преминулог сина Драгана.
- Имала сам среће што сам те познавала 23 године, од кад сам била мала и нисам схватала шта је то бити глумац и бити познат, што сам се дурила кад прилазе непознати људи док шетам са својим дедом, што сам плакала на сцене "Полицајца са Петловог брда", јер како мој деда може да седи са 4 жене, а да ниједна од њих није моја баба, што сам обожавала да ме водиш у канцеларију и на снимања, и да долазиш по мене у вртић, као и кад ме узмеш у наручје и плешемо, па све до данас кад могу да кажем да си ми био узор, ослонац и увек подршка. Мислим да је сувишно спомињати твоју каријеру, и колико је била част бити унука такве легенде. Показао си ми шта значи борба и колико снаге си имао и колико је твоје срце било јако. Знам да си тамо горе срећан и да си после толико година опет са својим Гагом. Не брини оставио си нас жене у сигурним рукама, Стефке ће нас пазити овде, он је сад глава куће, а ти и Гага са неба. Деда, а сад адио - написала је унука Сара.

Марко из Требиња
09.09.2017. 17:58
Умиру велики глумци. И то је губитак, првенствено за њихову породицу и пријатеље, јер већина од.њих није могла више да глуми. Али јевтина патетика која их прати (емотивна порука, порука тера сузе на очи, плаче региони), прелагање за давање њихових имена улицама, гомила при-сећања, тзв. духовите анегдоте, све те мантре професије на даскама — унижавају све оно озбиљно што су урадили. Осим глумаца изгубили смо последњиг година и велике писце, али о њима једва да прозборисмо. А дуже ће да трају.
Porodici Samardžić saučešće. Teško je naći prave reči i oprostiti se od čoveka koji je za života bio legenda.Mogu da zamislim kako je teško njegovoj porodici. Naš Smoki je pre svega bio veliki ČOVEK, humanista i dobar prijatelj sa mnogim ljudima. Drago mi je da smo bar na trenutak živeli u istom gradu, odrastali na njegovim ulogama , uživali u brojnim filmovima gde je kao glumac nadmašio mnoge. Naš Smoki niju umro, kako to inače surovo zvuči, preselio se na bolje mesto, među anđele. Slava mu
Odrastao sam uz sve poznate glumce i legende koji odlaze negde gde je mnogo bolje.Sa njima odlazi i deo mene, polako ide zivot.Neka mu je laka zemlja.
Коментари (2)