Преврнуо се комби са мигрантима код Предејана
05. 03. 2019. у 16:58
У Грделичкој клисури у близини Предејана нешто после 14:00 часова преврнуо се комби који је превозио мигранте, а возач је побегао са места несреће
Илустрација; Фото: Д.Дозет
У Грделичкој клисури у близини Предејана нешто после 14:00 часова преврнуо се комби који је превозио мигранте, а возач је побегао са места несреће.
Повређени мигранти су примљени у Ургентни центар у Лесковцу, пренела је РТС.
ДЕСЕТ МИГРАНАТА ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНО
Након што се у Грделичкој клисури преврнуо комби, у Ургетни центар лесковачке Опште болнице примљено је десет миграната из Бангладеша који су највероватније прошли са лакшим телесним повредама, али лекари још увек прате њихово стање.
Повређени мигранти су на пут кренули без званичних докумената, а њихов крајњи циљ је наводно била Италија. О узроку несреће нема поузданих информација, али се претпоставља да возач није прилагодио брзину условима пута због чега је изгубио контролу над возилом и слетео са коловоза.
Коментари (1)