СТОЈКОВИЋ ПРЕД ПСЖ: Немамо пораз осам месеци...
01. 10. 2018. у 15:31
Фудбалер Црвене звезде Филип Стојковић рекао је данас да свака утакмица у Лиги шампиона доноси велико искуство и да његов тим може само да добије из дуела са Пари Сен Жерменом
Филип Стојковић
Фудбалер Црвене звезде Филип Стојковић рекао је данас да свака утакмица у Лиги шампиона доноси велико искуство и да његов тим може само да добије из дуела са Пари Сен Жерменом.
"Свака утакмица у Лиги шампиона је велико искуство, меч у коме само може да се добије. Само када се такмичите са најбољима, као што је то случај у Лиги шампиона, можете да видите где сте. Свака утакмица у овом такмичењу је засебна прича. Судар са најбољим играчима Европе и света је нешто за шта смо се сви борили када смо дошли у Звезду. Већ смо испунили један сан, да играмо са најбољима и да вратимо Звезду тамо где заслужује да буде. Очекујем да ћемо се на првом гостовању у Лиги шампиона показати у што бољем светлу, треба да изађемо да измеримо снаге са најбољима у свету", рекао је Стојковић за клупски сајт.
Звезда је на почетку Лиге шампиона играла нерешено без голова са Наполијем у Београду, а сада јој следи гостовање Пари Сен Жермену.
"Снага нашег тима лежи у феноменалној атмосфери која влада, као и у резултатима које смо бележили у претходном периоду. Сама чињеница да смо од фебруара поражени само у једној утакмици говори довољно о томе да поседујемо квалитет и да знамо да се такмичимо. Сви знамо да су играчи ПСЖ-а заиста велика имена, фудбалери врхунског квалитета, али имамо и ми своје квалитете. На терену ће нас бити 11 на 11 и борићемо се као и до сада на свакој утакмици. Сигурно нећемо разочарати никог. Неће нам недостајати подршке ни на овој утакмици, навијачи су у нашим срцима и мислима, знамо за шта се боримо", казао је десни бек српског клуба.
Црвено-бели примају мало голова, а Стојковић је истакао игру целог тима.
"Наш учинак показује да се као екипа сви одлично бранимо. Цела екипа игра одличну, тимски организовану одбрану и то је кључ добрих резултата. Морамо да схватимо да када се такмичимо са најбољима потребно је да постоји баланс дефанзиве и офанзиве, а мислим да смо га ми постигли и верујем да ћемо кроз одређене акције и транзиције се одлично показати у дефанзиви и угрозити мрежу Парижана. Нећемо сметнути с ума да ми немамо пораз већ осам месеци", рекао је Стојковић.
Утакмица између Звезде и Пари Сен Жермена играће се у среду од 18.55 на стадиону Парк принчева у престоници Француске.
Komi
01.10.2018. 15:40
Ko te to lagao da nemate ppraz ? Sudija Đokić ?
@Komi - koji vam dade 8+2 minuta nadoknade kada ste gubili od Radnika kod kuće u I kolu ove sezone. I opet vam nije pomoglo dragi glodari. Trebalo je valjda da produži meč do 115 minuta dok ne pobedite kao svojevremeno protiv Olimpije.
Al nece biti ni djokica,grujica,vasica,segrta,sirokog,pipera...pa gde cete vi tako oslabljeni???Prognoza -9:0 - a vi pogadjajte za koga... U svakom slucaju stavicemo neku paricu na 7 plus,pa sta bude...
@crno-beli svet - A nije ni tebi lako i ja bi stavio neku paricu na tvoje mentalno zdravlje ( negativno ) !
@crno-beli svet - Pa jeste, sad je plus 7 i samo će se povećavati.
Коментари (21)