Боаћи “погурао” Сумаилу у Звезду
06. 07. 2018. у 14:08
Боаћи му је, како је рекао, саиграч из репрезентације и велики пријатељ, а говорио му је о клубу, навијачима и прошлосезонским успесима: Рекао ми је да је ово прави клуб за мене
Рашид Сумаила фото: ФК Црвена звезда
Нови фудбалер Црвене звезде Рашид Сумаила рекао је да воли изазове и да се не плаши конкуренције коју ће имати.
- Желим да се такмичим са најбољима, а ово је велики клуб са много добрих играча. Волим изазове - рекао је Сумаила на представљању на стадиону Звезде.
Сумаила је захвалио свима на топлој добродошлици у Звезду, за коју је рекао да је велики клуб и да му је задовољство што је постао њен део.
Пре доласка у екипу српског шампиона разговарао је са сународником из Гане Ричмондом Боаћијем, који је имао успешан период у српском клубу.
Боаћи му је, како је рекао, саиграч из репрезентације и велики пријатељ, а говорио му је о клубу, навијачима и прошлосезонским успесима.
- Такође, рекао ми је да је ово прави клуб за мене - додао је Сумаила.
Рашид Сумаила има 25 година и игра на месту штопера, а у Црвеној звезди ће носити дрес са бројем 37.
Referent za terensku kampanju
06.07.2018. 16:24
Ovo što Zvezda radi sa „kapitalcima“ afričkog porekla je apsurd! Doveli su, na pozajmicu, igrača koji je rezerva u ligi Katara, koja je 126. Na rang lisi FIFA! Cela tehnočogija delovanja ovih genijalaca koji vode Zvezdu počiva na neprevaziđenim manipulacijama! Angažovanje ovog „kapitalca“ je samo paradigma jedne prakse i modela koji rade spin doktori koji vode Zvezdu!
@Referent za terensku kampanju - Places li places. Naucili smo te vise
Evo nam jos jednog zeta iz AFRIKE,Volim Srpski narod ,Volim srpku hranu sprovod u beograd je odlican a SRPKINJE SU NAJLEPSE ZENE U EVROPU .Stvarno zvezda i srbija nemoze nisto bez strance.
Коментари (2)