РОНАЛДО ПОМЕРА ГРАНИЦЕ: Девети пут у низу стрелац у ЛШ
07. 03. 2018. у 09:49
Португалац у Паризу изједначио рекорд елитног такмичења који је држао Руд Ван Нистелрој и у четвртфиналу ће имати прилику да поправи скор
Кристијано Роналдо Фото: AP Photo/Francois Mori
Роналдо се поготком главом на Парку принчева изједначио са бившим нападачем Реал Мадрида и Манчестер Јунајтеда Рудом ван Нистелројем, а у четвртфиналу имаће прилику да поправи скор.
Сјајан низ Португалца започет је од прошлогодишњег финала када је два пута погодио против Јувентуса, а онда ове наставио све до бројке од 14 голова против АПОЕЛ-а (четири), Борусије из Дортмунда (три), Тотенхема (два) и ПСЖ-а (три).
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ЛШ: Реал Мадрид освојио Париз, нула на Енфилду
Уз то поправио је рекорд са највише погодака у Лиги шампиона икада и сада их на конту има чак 117.
После другог тријумфа над ПСЖ-ом, за пролаз укупним резултатом 5:2, Роналдо је похвалио цео тим.
"Веома важна победа. Идемо екипо", објавио је Роналдо на свом Твитер профилу.
RONALDO JE CAR FUDBALA
07.03.2018. 10:58
CR7 IS THE BEST! DAL'JE SEIK (vlasnik PSG) PRIMETIO, da bi bolje prosao da ulaze u trkace kamile, nego u taj fudbalski klub, koji nikad nista (internacionalno) nece osvojit.
Ronaldo - No1 za sva vremena !!!
Pajac
Коментари (3)