Марез у штрајку јер није продат Ситију: Алжирац два дана не долази на тренинге
02. 02. 2018. у 15:13
Сити је последњег дана "зимске пијаце" послао понуду вредну 74 милиона евра, али је Лестер то одбио, што је довело до "нестанка" фудбалера
Ријад Марез фото: ЕПА
Један од двојице најбољих фудбалера Лестера Алжирац Ријад Марез већ два дана се не појављује на тренинзима, из револта што управа клуба у финишу прелазног рока није прихватила понуду Манчестер ситија, преноси „Скај Спорт“.
Како се наводи, Сити је последњег дана "зимске пијаце" послао понуду вредну 74 милиона евра, али је Лестер то одбио, што је довело до "нестанка" играча, који је уз Џејмија Вардија, био најзаслужнији за освајање титуле 2016. године.
Марез је у сваком од претходна четири прелазна рока имао озбиљне понуде, али је свака од њих одбијена, па је овај пут одлучио да "штрајкује" и извесно је да неће бити у тиму за дуел против Свонсија у Премијер лиги.
Уједно, очекује га драконска казна, како се спомиње од бар 200.000 фунти.
Марез је у Лестер стигао у јануару 2014. године из француског Авра, до сада је одиграо 165 утакмица и постигао 44 гола.
Коментари (1)