НАЈЕЖИЋЕТЕ СЕ: Овако изгледа спајање две литије у Црној Гори, верници иду пешке на литију (ВИДЕО)

Novosti online

02. 02. 2020. у 17:16

Хиљаде грађана са севера Црне Горе од раног јутра пешачи десетине километара како би се окупили на молебанима а потом и литијама за одбрану светиња СПЦ

НАЈЕЖИЋЕТЕ СЕ: Овако изгледа спајање две литије у Црној Гори, верници иду пешке на литију (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Твитер



Хиљаде грађана са севера Црне Горе од раног јутра пешачи десетине километара како би се окупили на молебанима а потом и литијама за одбрану светиња СПЦ.

Али величанствени сустрет литије из Шекулара и литије и из Мурина обележили су повици горштака "КОСОВО ЈЕ СРБИЈА".

На путу ка Ђурђевим ступовима у Беранама, ови одважни људи решели су да препешаче десетине километара и да се се у миру и слози окупе на молебану. Погледајте како је изгледао сусрет две литије:

— Севастократор (@ES6M6Iz7IDzSgzX) February 2, 2020

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (9)

Aleksandar

02.02.2020. 20:04

@Niko - NIKO,tvoj nadimak je sve rekao o tebi i tvom komentaru si sam dao odgovor na pitanje.

Гојко

02.02.2020. 21:01

@Niko - Da su prepesacili desetine KM i da se susrecu tako da jedna kolona klice Kosovo,a sa suprotne strane se odgovara Srbija i to u sred drzave gde diktator 30 godina zari i pali sa svojom Prvom familijom.Veci su Srbi i pravoslavci od nas u Srbiji,sigurno.Ali to NIKO ne moze lako da shvati.

Миро Марковић

02.02.2020. 18:59

Кад видим овај племенити народ и чујем њихов поклич, потекну ми сузе низ образе. Јер, знам да је нама свето Косово и Метохија незакoнито отето на освнову случаја у Рачку. Та лажна подмета;ина западних фашиста је разоткривена на Ме]ународном суду у Хагу, али непријатељи Србије још увек понављају лаж нaдајући се да понављена лаж може да постане истина.Али Бог и народ све виде. Једнога дана ће Срби ослободити Косовои победити неправду, јер Бог је на страни правде.

PEĐA

02.02.2020. 19:24

Ti,"NIKO",dečko ili devojčice,il'se praviš da si lud(a),ili stvarno to jesi..baš te ima u kontri,na svakom si mestu..opusti se malo..

indira

02.02.2020. 19:38

Mozda slabo vidis ili pazljivo ne posmatras sta se desava Niko! Jer nije stvar u snimku nego je u tvojoj reakciji. Na nju se covek moze samo grohotom nasmejati.

Бода

04.02.2020. 00:48

Видиш нико, џаба CIA, џаба спец. тимови...против овога нема лека ! Устао народ, прост, поштен, обичан а честит народ. Нико га зауставити не може ! Мило (лопов) се зноји јер зна да су ту и Срби и Муслимани и Црногорци и остали поштен и частан свет. Само му олош и фукара остали ! А како ли се тек они, мукице, зноје... као Нико !!!