НАЈЕЖИЋЕТЕ СЕ: Овако изгледа спајање две литије у Црној Гори, верници иду пешке на литију (ВИДЕО)
02. 02. 2020. у 17:16
Хиљаде грађана са севера Црне Горе од раног јутра пешачи десетине километара како би се окупили на молебанима а потом и литијама за одбрану светиња СПЦ
Фото: Принтскрин Твитер
Хиљаде грађана са севера Црне Горе од раног јутра пешачи десетине километара како би се окупили на молебанима а потом и литијама за одбрану светиња СПЦ.
Али величанствени сустрет литије из Шекулара и литије и из Мурина обележили су повици горштака "КОСОВО ЈЕ СРБИЈА".
На путу ка Ђурђевим ступовима у Беранама, ови одважни људи решели су да препешаче десетине километара и да се се у миру и слози окупе на молебану. Погледајте како је изгледао сусрет две литије:
Спајање двије литије у Црној Гори уз добацивање: Косово-Србија! pic.twitter.com/CsyTLsMpit
Niko
02.02.2020. 17:28
Sta je u snimku da se najezis????
@Niko - NIKO,tvoj nadimak je sve rekao o tebi i tvom komentaru si sam dao odgovor na pitanje.
@Niko - Da su prepesacili desetine KM i da se susrecu tako da jedna kolona klice Kosovo,a sa suprotne strane se odgovara Srbija i to u sred drzave gde diktator 30 godina zari i pali sa svojom Prvom familijom.Veci su Srbi i pravoslavci od nas u Srbiji,sigurno.Ali to NIKO ne moze lako da shvati.
Заиста си НИКО!!!
Bravooo ..napred do pobede draga Braco i Sestre...uz Boziju pomoc !!!
Коментари (9)