Општа туча одборника у Чачку, председник у Ургентном због повреде ока (ФОТО/ВИДЕО)
05. 07. 2017. у 18:15
Председник Скупштине града Чачка Игор Трифуновић нападнут током данашње седнице. Када је почео да изриче опомене представницима опозиције, одборник Двери му је бацио у лице скупштински материјал и почела је туча
Фото Twitter
НА седници Скупштине града Чачка, избила је данас општа туча, интервенисала је и Хитна помоћ због повреде председника Скупштине града Игора Трифуновића, а седница је прекинута до даљег.
До инцидента је дошло пошто је Трифуновић почео да изриче мере опомене представницима опозиције, а одборник Двери Александар Танасковић пришао је столу за којим је седео председник и бацио му у лице скупштински материјал. Био је то повод да почне песничење и гурање.
Током инцидента Трифуновићу је повређено око, због чега је пребачен на ургентно одељење чачанске болнице.
У Градском одбору СНС Чачка оштро су осудили напад у парламенту и најављују да ће поднети кривичне пријаве против одборника Двери који су изазвали инцидент.
Скупштина града Чачка, која је у среду била обележена бизарним моментима, попут истовременог обраћања одборника са две говорнице у сали, једном регуларном, и другом накнадно убаченом, и данас је настављена у сличном стилу. Најпре је ујутру на самом почетку седнице проглашена пауза, па је све одложено за поподне, а када су одборници коначно почели са радом дошло је до инцидента, ломљења микрофона...
фото Танјуг/Глас западне Србије - Дамир Бузуровић

Трифуновић је одмах по излагању председнице Савета за статут града Бранке Павловић о новом пословнику, отворио претрес у начелу, не дозвољавајући одборницима Двери да рекламирају повреду пословника. Они су негодовали, блокирајући говорницу и сто за којим седи председавајући.
фото Танјуг/Глас западне Србије - Дамир Бузуровић

ИСПИТУЈЕ СЕ ТЕЖИНА ПОВРЕДЕ ОКА
ПОМОЋНИЦА директора Опште болнице у Чачку, докторка Славица Драгутиновић, рекла је за "Новости" да је Трифуновић код њих довезен са видљивим повредама ока:
- Лице му је на неколико места огуљено, а Трифуновић се жалио на болове у оку. Тежину повреда знаћемо после детаљних прегледа.

Sasa
05.07.2017. 19:15
Otimaju se da bi nas krali, a mi i dalje glasamo i biramo ko ce nas krasti. Neverovatno smo glup narod. Naravno nisam citao tekst dosta je i naslov glupav.
Top lista nadrealista da im pozavidi
Bacio mu papire i povredio oko zbog cega je kolima hitne prebacen u bolnicu??? A ja kad zovem hitnu za oca koji se onesvestio zbog pritiska 240, zovem sat vremena i ne mogu da ih dobijem a onda se sat vremena ubedjujem da dodju jer mi govore da ga dovedem sama...tuga...i sramota. ..
Svima je poznato da su dveri okupljeni oko nasilnika i tako se svi ponašaju...
Ništa strašno. Strašno će biti kada ovom narodu popusti strpljenje, a verovali ili ne gospodo političari sve vodi ka tome, jer svemu jednom dođe kraj.
Коментари (13)