ZAHAROVA POTVRDILA: Lavrov u Beogradu 28. i 29. oktobra, sastanak sa Vučićem
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov posetiće Srbiju 28. i 29. oktobra, saopštila je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova.
Foto: EPA
-Dana 28. i 29. oktobra održaće se radna poseta ruskog ministra spoljnih poslova Srbiji. Predviđen je sastanak sa predsednikom Srbije, kao i prisustvovanje svečanosti povodom završetka unutrašnjeg uređenja Hrama Svetog Save i paljenja Večnog plamena na groblju Oslobodilaca Beograda- rekla je Zaharova.
Sergej Lavrov i Aleksandar Vučić
Ranije je saopšteno da bi Lavrov trebalo da se sastane i sa patrijarhom Irinejem.
rs.sputniknews.com
Preporučujemo
"NOVOSTI" SAZNAJU: Lavrov otkazao posetu Zagrebu, biće dva dana u Srbiji
22. 10. 2020. u 09:59
LAVROV DOLAZI U SRBIJU! Vučić objasnio šta se dešava sa Putinovom posetom
15. 10. 2020. u 20:12
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (1)