PUMPADŽIJA USISIVAČA KOJI PREDSTAVLJA DECU I RODITELJE
Juče je u Beogradu održan protest neformalne grupe “beogradski roditelji” ispred Ministarstva prosvete sa zahtevom za, kako kažu, “pravednije školstvo”. Iako još jedan u nizu besmislenih skupova, nije ništa novo što smo mogli gledati u režiji blokadera i rušilaca ustavnog poretka, jedan od govornika privukao je veliku pažnju.
Foto: Printscreen/Jutjub/Lažomer
Naime, predstavnik roditelja Pete beogradske gimnazije koji se obratio skupu, verovali ili ne, ranije je uhvaćen kako opšti sa usisivačem… da, nije scenario za umobolni porno film, već istinita priča o čoveku koji se nalazi na čelu protesta.
Sramota je da jedan ovako kompromitovan pojedinac predstavlja roditelje i decu, a još veća sramota je što mu mediji naklonjeni blokaderima daju prostor i tretiraju ga kao legitimnog sagovornika.
Ceo tekst možete pogledati na linku ispod.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)