OPŠTE RASULO BLOKADERA: "Nema nas, više je policije, isto je i u Pančevu" (FOTO)
BLOKADERI su izgubili gotovo svu podršku, čemu svedoče i snimci sa sinoćnih pokušaja blokada u Beogradu i Pančevu.
Foto: Printscreen
Kako i sami blokaderi priznaju, gotovo niko više ne dolazi na njihove blokade.
- Nema puno blokadi po Beogradu, a i ovde na Autokomandi nas je sramno malo, pa imaju viška policije - u ovom trenutku ima više pandura nego građana... - naveo je blokader.
Foto: Printscreen
Preporučujemo
OGLASIO SE DARKO MLADIĆ: Upozorio na lažne vesti o zdravstvenom stanju generala
09. 07. 2026. u 14:31
OVAKO N1 LAŽE NAROD SRBIJE: Izvrtanje činjenica i sramne tvrdnje (VIDEO)
09. 07. 2026. u 14:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (15)