MONSTRUOZNO: Organizatori protesta najavljuju Majdan u Beogradu (FOTO)
PODSTAKNUTI jučerašnjom najavom Nebojše Petkovića, najbližeg saradnika lažnog ekologa Zlatka Kokanovića, putem Šolakovih medija, da će 10. avgusta organizovati haos na beogradskim ulicama, a potom i šire, pristalice ove ideje iz redova opozicije i tzv. ekoloških organizacija su bukvalno zasuli društvene mreže fotografijama i tekstovima kojima se priziva nasilje po ugledu na ono koje je uvelo Ukrajinu u dugotrajnu nacionalnu katastrofu.
Foto: Novosti
Imajući u vidu da je sve ovo direktna posledica dogovora postignutog između Miroslava Aleksića i Zlatka Kokanovića, javnost unapred treba da zna ko će biti odgovoran ukoliko dođe do nasilnih scena na protestima. Istovremeno, pozivamo nadležne organe da poštuju zakone ove zemlje i zaštite narod i državu od zla koje im se priželjkuje.
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Preporučujemo
RAT BLOKADERA ESKALIRA I ŠIRI SE: Zelenović i Prebiličev asistent u klinču zbog Šabića
13. 07. 2026. u 20:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (6)