BRUKA: Pogledajte šta Marinika Tepić radi u Narodnoj skupštini Republike Srbije (VIDEO)
Predsednik Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić zahvalila je poslanicima koji su joj dali poverenje i odmah je prešla na sledeću tačku dnevnog reda - izbor potpredsednika, nakon čega su poslanici opozicije počeli da divljaju.
Foto: Printskrin
Opozicija se nije udostojila ni da prisustvuje izboru za predsednika parlamenta, kao što se nije ni udostojila da se pojavi na konsultacijama oko izbora potpredsednika parlamenta.
Međutim, nakon što je Brnabić izabrana, opozicija se naprasno pojavila u sali i odjednom zahtevala svoja potredsednička mesta! Brnabić ih je mirno podsetila da se nisu pojavili na konsultacijama, da su već dogovoreni kandidati za potpredsednička mesta te da je za očekivati da ako se neko ne pojavi za konsultacijama u vezi sa nečim, za to nešto logično nije ni zainteresovan.
Tada je u plenumu nastao opšti haos, opozicija je počela da udara rukama i nogama u klupe, Ćuta je bacao papire ka Ani Brnabić, sve vreme su vikali, zviždali i davali sve od sebe da sednicu prekinu.
Očigledno je da će i ovaj saziv skupštine opozicija oko Dragana Đilasa pokušati da unizi svojim ponašanjem i nezainteresovanošću za branjenje interesa građana.
Marinika Tepić je udarala poslovnikom u skupštinsku klupu.
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (1)