ŠEŠELJ OČEKUJE VELIKU OFANZIVU: Rusi moraju da uzmu Odesu po svaku cenu
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da očekuje veliku rusku ofanzivu.
Foto: V. Danilov
- Čudi me što Rusi nisu intenzivnije gađali zapadne delove Ukrajine. Tamo ima mnogo vojnih skladišta, a tamo je stanovništvo izrazito antirusko - kazao je Šešelj za TV Hepi.
Lider radikala je u emisiji "Aktuelnosti" rekao da Rusi moraju Odesu da uzmu po svaku cenu.
Šešelj je objasnio da su Ukrajinci potučeni do nogu i nemaju više snagu za napade.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (1)