HRVATSKI I ISLAMISTIČKI MEDIJI LIKUJU: Goreće Beograd!
ĐILASOVI demonstranti večeras su na silu pokušali da upadnu u Skupštinu Grada Beograda. Na ovu vest blagonaklono su reagovali određeni mediji iz regiona.
Foto D. Milovanović
Naime, grupa demonstranata, na čelu sa Srđanom Milivojevićem i Vladimirom Obradovićem sa liste "Srbija protiv nasilja", pokušavaju na silu da upadnu u Skupštinu grada Beograda.
U svom obraćanju predsednik Srbije Aleksandar Vučić, rekao je da se mnogi u regionu raduju i slave "revoluciji" u Beogradu.
- To je proizvod mnogo ozbiljnijih geopolitičkih okolnosti, u kojima pokušavaju da uruše samostalnost i nezavisnost Srbije. Sačuvaćemo slobodu Srbije, jer je to najviša vrednost. Odbranićemo našu Srbiju, samo vas molim da sačuvamo mir. Budite spokojni, država je sigurna, i državu im nećemo dati da je unište. Našu kuću sačuvaćemo - rekao je Vučić.
(Pink.rs)
BONUS VIDEO - ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Preporučujemo
USKORO OBRAĆANjE VUČIĆA: Povodom pokušaja nasilnog upada u Skupštinu grada
24. 12. 2023. u 19:17
BRNABIĆ PORUČILA OPOZICIJI: Kako stigoste do pola miliona fantoma u Beogradu
23. 12. 2023. u 18:51
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)