MARINIKA ZAKUKALA U UTISKU NEDELJE: Trebalo je da uvedemo sankcije Putinu (VIDEO)
NAKON što ju je Saša Radulović podsetio da je Dragan Đilas pre izbora 2022. bio protiv sankcija Rusiji a posle izbora za sankcije Rusiji, Marinika Tepić je dala svoj komentar.
Foto: Printskrin/Detektor laži
- Mi smo smatrali da bar delimične sankcije treba da budu uvedene ali da se sankcije odnose na donosioce odluka u Rusiji! - poručila je Tepićeva.
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (6)