ŠEŠELJ: BiH nema nikakvu budućnost, postoji samo zato što zapadnjaci to žele
BOSNA i Hercegovina je zemlja koja nema nikakvu budućnost, kaže zamenik predsednika SRS Aleksandar Šešelj.
Foto: EPA
- To je zemlja koja postoji samo zato što zapadnjaci to žele. Doći će do prirodnog razdruživanja - kazao je Šešelj za Sputnjik.
On ističe da svako ko insistira da na silu održi ovakvu situaciju u BiH tako što zahteva od Srba da izvrše nacionalno samoubistvo, taj provocira neke buduće sukobe.
- Srbi gledaju šta bi bila mera kompromisa. Ukoliko ne možemo zajedno da živimo, zar nije najbolje da se razdvojimo? - pitao je Šešelj.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)