OŠTAR ODGOVOR BOŠKU OBRADOVIĆU: "Još jednom je podržao Kurtija i pljunuo po Srbiji i našem narodu"

Новости онлине

27. 02. 2023. u 17:40

POTPREDSEDNICA Glavnog odbora Srpske napredne stranke Nevena Đurić odgovorila je na najnovije napade lidera Dveri Boška Obradovića.

ОШТАР ОДГОВОР БОШКУ ОБРАДОВИЋУ: Још једном је подржао Куртија и пљунуо по Србији и нашем народу

Foto Tanjug

- Kvazi patriota Boško Obradović je izgleda ljut što nije bio u prilici da danas u Narodnoj Skupštini pošalje još jednom poruku podrške Kurtiju, da još jednom pljune po Srbiji i našem narodu, i nanese nam što veću štetu. Sav usplahiren je brže bolje, pojurio da održi konferenciju i pošalje time poruku svim svojim principalima - da im je veran, posvećen, i da će uvek naći načina da opravda poverenje i sredstva koja od njih dobija - ističe Nevena Đurić.

Foto: SNS

Ona kaže da lažni rodoljubi koriste svaku priliku samo za napad na Vučića.

- I šta god da je na dnevnom redu - za njih je, svaka tačka dnevnog reda predsednik Republike Srbije. Ni danas, kada je težak i važan dan za Srbiju, kada se u Briselu održava sastanak na najvišem nivou, nikome od ovih koji sebi vole da tepaju pa se nazivaju opozicijom nije ni na kraj pameti bilo, da racionalno sagledaju težinu situacije, i pruže podršku sopstvenoj državi Srbiji - jer se Aleksandar Vučić danas u Briselu, kao i uvek do sada, dosledno bori za našu državu, za naše stavove i interese. Iste one koje svima, bez imalo okolišanja, saopštava uvek i na svakom mestu - rekla je Đurićeva.

Potpredsednica Glavnog odbora SNS kaže da ni danas ne prestaje hajka na Vučića lažima i manipulacijama, obojenim patetikom.

- Poput narikača ponavljaju isprazne floskule na temu Kosova i Metohije. Iako im je sam predsednik više puta rekao šta su "crvene linije" preko kojih nikada neće preći. Rekao, i ponovio.  Ne vredi to onima koji ne žele da čuju, vide i priznaju rezultate državotvorne, samostalne i slobodarske politike koju Srbija danas vodi. Jedno je nepromenljivo i sigurno - ozbiljna politika, briga o Srbiji  i njenim interesima uvek je na leđima Aleksandara Vučiću, dok se delovanje antidržavne opozicije, u nedostatku politike, svelo samo na kritike i "ono što lepo zvuči" sa ciljem da poput pijavica narodu isisaju i sadašnjost i budućnost - ističe Nevena Đurić, i zaključuje:

- Mi naprednjaci smo danas svim srcem uz našeg predsednika, snažno i složno, jer znamo da on igra za jedan tim, tim koji se zove Srbija! Sigurni da će se najsnažnije boriti u ovoj, kao i u brojnim utakmicama koje nam tek predstoje, jer - predaja nije opcija!

BONUS VIDEO: Jovanoviću nije bitno da li će tzv. Kosovo ući u UN

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (30)

HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)