PREDSEDNIK NIKOLI PONUDIO POSAO: "Imam dve ponude za tebe, izaberi šta želiš"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Nikolom Nedeljkovićem koji je pušten na slobodu nakon šest meseci provedenih u zatvoru u Prištini.
Printscreen
Predsednik je Nikoli ponudio i posao.
- Imamo dve ponude za tebe, da radiš, hoćeš li da se baviš i humanitarnim radom u Kancelariji za KiM ili ćeš da radiš u Ministarstvu za informisanje i telekomunikacije, sam izaberi. Verujemo da neko ko ima tako čistu glavu i rodoljubiv odnos može mnogo da pomogne. Saznali smo mnogo i o tvojim roditeljima, sestrama, videli smo iz kakve porodice dolaziš i bićeš pojačanje za državu - kazao je predsednik Vučić i dodao:
- Hvala, sine, još jednom što si imao mirnu, hladnu srpsku glavu da to sve izdrži!
Nedeljković se zahvalio svima na pomoći i podršci.
Preporučujemo
ČETIRI TAČKE ZA ODSECANjE SEVERA: Uspostavila bi se civilna zaštita, zdravstvo, sudstvo
30. 12. 2022. u 07:00
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (10)