VUČIĆ: Izabrali su najgori srpski ološ, sa dna kace, Rašića i Radu Trajković
01. 12. 2022. u 18:51
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti povodom poteza Aljbina Kurtija da Nenada Rašića protivustavno i protivno Briselskom sporazumu imenuje za ministra za zajednice, kao i sramne reakcije Evropske unije na taj potez.

UPOZORENjE Predsednik Vučić, Foto Tanjug
Vučić kaže da je u pitanju jedan bedni antisrpski odnos koji je pokazala EU, i da je ovo što je uradio "teroristički ološ Aljbin Kurti zaslužilo osudu".
- Ćutim mesecima i godinama, trpim gluposti od svih u regionu i svetu. Taj teroristički ološ je trebao da dobije zasluženu osudu Evropske unije. Naravno nije je dobio. Dobio je nešto što možda niko ne može da razume. I tako se stalno ponašaju, ne samo da su prekršili norme Briselskog sporazuma, već sve demokratske norme - rekao je predsednik.
Vučić je istakao da je to u skladu sa interesima jedne evropske sile, koje treba neko da provede protiv Srba.
- Izabrali su najgori srpski ološ, sa dna kace, Rašića i Radu Trajković, ne postoje gori, koji ničije poverenje u Srbiji nemaju, ali imaju poverenje Aljbina Kurtija i zapadnih agentura. Misle da će time da nas uplaše. Nema problema. Možete da uništite predsednika Srbije, da organizujete proteste u Srbiji, da me ubijete. Ali za mene su Kosovo i Mertohija najveća srpska svetinja.

IMAM PETORO DECE, OSTAJEM NA SVOM OGNjIŠTU: Otac ranjenog Bobana - Albanci su jutros nastavili sa provokacijama
SIN mi je dobro, ušili su mu ranu ali je još u bolnici. Iako je policija uhapsila svu trojicu napadača, dvojicu maloletnika su pustili a onog starijeg od 46 godina su zadržali. Strašno je to što su mog sina, koji uopšte nije problematičan, napali iz čistog mira dok je šetao psa.
04. 02. 2023. u 11:56

"POGLEDAJTE S KAKVIM LAŽOVIMA IMAMO POSLA" Vučić pokazao sramnu foto-montažu koju predstavnici opozicije dele po društvenim mrežama (FOTO)
- POGLEDAJTE sa kakvim bolesnim lažovima imamo posla, pogledajte, poštovani građani, čime se bave i to već 30 dana, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, pokazujući javnosti foto-montažu fotografije na kojoj se on navodno grli sa Aljbinom Kurtijem, a koju je Srđan Milivojević iz DS delio na društvenim mrežama.
03. 02. 2023. u 14:22

IZMASAKRIRALI DETE (11) NA GROBLjU: Krvna osveta - baba Višnja stigla iz CG i pratila ga mesecima, čak ga je i mazila u krilu
SLUČAJ iz sedamdesetih godina prošlog veka u Zenici ostao je zabeležen kao jedan od brutalnijih zločina u istoriji SFR Jugoslavije.
02. 02. 2023. u 21:00
Komentari (74)