MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI U KRUŠEVCU: Slobodu smo skupo platili
ODABRALI smo da predsedničku kampanju započnemo upravo u Kruševcu, gde je sve počelo, odakle su krenuli i istoriju ispisali i vinuli se u večnost junaci koji su nam ostavili u zavet da pamtimo istoriju, da je čuvamo i nastavimo tim putem, znajući koliko je skupo plaćena sloboda - poručila je u četvrtak u Kruševcu Milica Đurđević Stamenkovski
Foto S. Babović
On je podsetila da počinje svoju predsedničku kampanju na, kako je rekla, najteži dan u njenom životu, dan kada je izgubila oca.
- Mi smo dali zavet da ćemo čuvati našu zemlju, naš identitet, KiM, da ćemo obnoviti naša sela, tradiciju, pismo, omladinu, domaćinsku Srbiju, sve ono što smo bili jesmo, i što ćemo biti - iznela je Milica Đurđević Stamenkovski, predsednica stranke Zavetnici.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)