STUPA NA SNAGU ODMAH: Sve aktivnosti Vojske Srbije i MUP sa stranim partnerima prekinute
PREDSEDNI Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas sve tačke Saveta za nacionalnu bezbednost Srbije.
Foto: Novosti
Pored ostalih tačaka predsednik je saopštio i tačku koja podrazumeva prekidanje svih vežbi vojske i MUP sa stranim partnerima.
- Polazeći od principa vojne neutralnosti imajući u vidu strahovite pritiske kojima je naša država izložena potrebno je da se sve planski i vežbovne aktivnosti vojske Srbije i MUP sa stranim partnerima odmah prekinu kao da se i takve aktivnosti ne preduzimaju do daljnjeg - naveo je Vučić.
Vučić je, takođe, saopštio i da Republika Srbije neće uvesti sankcije Rusiji.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (30)