ŠAPIĆ RAZGOVARAO SA GRAĐANIMA NA BANJICI: Moramo da nastavimo vredno da radimo
PRVI na listi „Aleksandar Vučić-Zajedno možemo sve“ Aleksandar Šapić razgovarao je sa građanima na Banjici i istakao da je važno da se razgovara sa ljudima.
Foto: Novosti
Prema rečima Aleksandra Šapića svako može da pogleda oko sebe i videće promene.
- Nadam se da će na ovim izborima biti sve u rezultatima i programima. Kako bi Srbija bila još uspešnija moramo da nastavimo vredno da radimo - rekao je Šapić i dodao da je napredak očigledan na svakom koraku i da Srbija ide u dobrom pravcu.
Šapić je naveo da je Beograd grad koji se brzo razvija i da se mora dodatno raditi na komunikaciji sa građanima u svakom delu Beograda.

- Beograd je njihova kuća i potrebno je da se osećaju bezbedno i zbrinuto u svom svakodnevnom životu. Na Novom Beogradu sam se trudio da uvek radim sa svima za dobrobit građana, jer verujem da smo jači ujedinjeni i znam da su samo naši snovi granica ako radimo zajedno. Nadam se da ću imati priliku da nastavim dobar posao koji je do sada urađen i da poboljšam aspekte koje treba poboljšati - zaključio je Šapić.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (9)