PREMIJERKA O REFERENDUMU: Želimo da svi budemo jednaki pred sudom, zato pozivam građane da zaokruže "Da"
PREMIJERKA Srbije Ana Brnabić gostujući u Dnevniku na RTS-u govorila je o sutrašnjem referendumu.
Foto: Tanjug
Brnabić je ponovila da se sutra ne glasa za Rio Tinto, za Kosovo i Metohiju, za obaveznu vakcinaciju, za bilo šta drugo osim sudstva.
- Želimo da izdvojimo politiku iz toga, da svi budemo jednaki pred sudovima i zato ja pozivam sve građane da izađu sutra na referendum i zaokruže "Da" jer je vladavina prava veoma bitna, bitna je za dolazak novih investicija, za zaštitu domaćih privrednika, kao i za nastavak evropskog puta Srbije. Ukoliko bi građani izglasali "Ne" ne bi nas to zaustavilo na evropskom putu, ali bi nas značajno usporilo - naglasila je premijerka.
Podsećamo, u pravu Južne Mitrovice upućeni su specijalci kosovske policije u stanju najviše borbene gotovosti kako bi reagovali u slučaju da se na severu KiM negde ipak održi glasanje.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)