MEDVED I KARUSEL: Arno Gujon vodio ćerke na zanimljiva mesta u Beogradu i Parizu
DIREKTOR Uprave za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu Arno Gujon koristi svaku pauzu između brojnih sastanaka koje ima da provede vreme sa svojim kćerkama Milenom i Irenom.
Privatna arhiva
Tako ih je pre nekoliko dana vodio u Prirodnjački muzej u Beogradu, gde se mlađa Irena "uhvatila ukoštac" sa prepariranim medvedom, što je Gujon zabeležio.
Zabava se nastavila i u Gujonovom rodnoj Francuskoj, gde je kćerke odveo na čuveni karusel podno Ajfelovog tornja u Parizu.
Preporučujemo
"MAČ" OD SABORACA: Dušan Bajatović pohvalio se nedavno posebnim priznanjem
21. 06. 2021. u 12:33
VRAĆEN NOVČANIK: Ivan i Lazar vratili Balši Božoviću izgubljeni predmet
19. 06. 2021. u 14:44
MIA JE NAJBOLjA: Ćerka Nebojše Medojevića student generacije na Filozofskom
17. 06. 2021. u 14:44
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)