UHAPŠEN VLASOTINČANIN: Policija ga zatekla kako prodaje amfetamin
PRIPADNICI leskovačke Policijske uprave uhapsili su J.S.(45), iz okoline Vlasotinca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Ilustracija policija Foto Depositphotos
Policija je osumnjičenog zatekla u trenutku kada je prodavao kesicu amfetamina jednom muškarcu.
Po nalogu višeg javnog tužioca, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden tužilaštvu u Leskovcu.
Preporučujemo
U LESKOVCU UHAPŠEN RAZBOJNIK Napao muškarca pa mu oteo ranac sa novcem i dokumentima
15. 09. 2020. u 15:16
BEOGRAĐANINU (28) PROPAO "BIZNIS": Kod Kikinde gajio marihuanu (FOTO)
28. 08. 2020. u 22:11
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)