FRANCUZ UGLAVNOM IGRA NA ČELINDŽERIMA: Britanac je nedavno podigao trofej
OKRŠAJ Pera i Fernlija gledaćemo u prvom kolu Rena.
Foto: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA
Benoa sada uglavnom igra na čelindžerima, dok preko kvalifkkacija pokušava da se domogne većih turnira.
Francuz ima 35 godina, trenutno je 263. igrač sveta i pitanje je koliko će uspeti da podigne nivo igre i napravi skok na ATP listi.
Per je važio za velikog talenta koji nije u potpunosti ispunio svoj potencijal, "luda" glava ga je sprečila da napravi veća dela.
Turnir u Renu se igra na tvrdoj podlozi i to će mu odgovarati, u svojoj zemlji je oduvek bio posebno inspirisan.
Danas će se sastati sa Britancem koji je nedavno osvojio čelindžer u Linkolnu savladavši u finalu Vonga.
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +20,5 (kvota 1,75)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVET JE ZAPANjEN, LEGENDE ZGROŽENE! Janik Siner usred meča na Rolan Garosu napustio teren!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a baš kada je Novak Đoković danas saznao ne baš dobru vest, Janik Siner je zgrozio mnoge. I, na kraju - ispao sa turnira, na koji je stigao kao prvi sa ATP liste, a i sa sjajnim nizom uspeha.
28. 05. 2026. u 14:59 >> 15:10
PARTIZAN NEĆE TITULU! Neverovatna dešavanja u srpskom rukometu, šampion se već zna - ali on to odbija!
Rukometni klub Partizan pozvao je danas rukovodstvo ARKUS lige i Rukometnog saveza Srbije da se druga utakmica finalne serije plej-ofa odigra i šampion države odluči na terenu.
28. 05. 2026. u 14:37
NOVAK ĐOKOVIĆ U ŠOKU! Novinari mu saopštili vesti iz Pariza, Srbin totalno zatečen
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković izborio se protiv Valentina Rojea (3:1) za plasman u treće kolo Rolan Garosa.
28. 05. 2026. u 07:01
Komentari (0)