MLADI ČEH JE PRONAŠAO POBEDNIČKI RITAM: Čileanac je postavljen za četvrtog nosioca!

М.М.

27. 06. 2024. u 08:00

MENŠIK i Tabilo će imati obračun u četvrtfinalu Majorke.

МЛАДИ ЧЕХ ЈЕ ПРОНАШАО ПОБЕДНИЧКИ РИТАМ: Чилеанац је постављен за четвртог носиоца!

FOTO: Tanjug/AP

Čeh je imao pet uzastopnih poraza, ali je na turniru u Španiji uspeo da pronađe pobednički ritam.

U prvom kolu je eliminisao Kristofera Jubenksa nakon tri odigrana seta, a zatim i Fabija Fonjinija identičnim rezultatom.

Trava odgovara Menšikovom stilu igre i on će danas i te kako biti opasan na terenu.

Sa druge strane, Čileanac je postavljen za četvrtog nosioca te je bio slobodan u prvom kolu, u drugom je bio bolji od Aleksandra Ševčenka.

Ovo će biti njihov prvi međusobni duel, a pobednik ovog duela će se u sledećem kolu sastati sa boljim iz duela Monfis/Bautista Agut.

Verujemo da će granica gemova biti prebačena.

NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,65)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)