OBOGAĆEN KNJIŽNI FOND JAGODINSKE BIBLIOTEKE: Uloženo preko 50.000 dinara

22. 12. 2020. u 17:09

NAIME, na inicijativu direktora biblioteke dr Marka Bojića i uz logističku podršku Jelene Spasojević sa Odeljenja za nabavku i obradu bibliotečko-informacionog materijala, a zahvaljujući sredstvima Skupštine grada Jagodina od preko 50.000 dinara, jagodinska biblioteka „Radislav Nikčević“ bogatija je za brojne naslove iz Delfi knjižara.

ОБОГАЋЕН КЊИЖНИ ФОНД ЈАГОДИНСКЕ БИБЛИОТЕКЕ: Уложено преко 50.000 динара

Foto: Biblioteka Jagodina

Preko 90 odsto naslova predstavlja deziderate – knjige koje su naši korisnici poželeli da vide u fondu gradske biblioteke.

- Nabavili smo knjige omiljenih pisaca jagodinske čitalačke publike, kao što su Frederik Bakman, Donato Karizi, Džon Grišam, Nora Roberts, Gijom Muso, Stiv Beri, Elena Ferante, Filipa Gregori i mnogi drugi, a od domaćih su to knjige Vesne Dedić, Ljiljane Habjanović Đurović, Marka Vidojkovića, Vanje Bulića, Jelice Greganović i drugih autora – navodi Milun Vasić, koji radi u Odeljenju za kulturno-obrazovne programe i podsticanje čitanja.

Knjige su trenutno u fazi obrade, a na policama gradske biblioteke naći će se do kraja nedelje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Novi silovit udar Irana; Tramp objavio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Novi silovit udar Irana; Tramp objavio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

IZBOMBARDOVALI SMO SRBE: DŽejms Blant služio u KFOR-u na KiM `99 - javnost u NEVERICI zbog njegove izjave (VIDEO)