OD KOVIDA 19 OBOLELO JOŠ PET LICA: Od početka epidemije najviše obolelih registrovano je u Smederevu

Д. Н.

21. 09. 2020. u 19:01

PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Podunavskog okruga od Kovida 19 obolelo je još pet osoba.

ОД КОВИДА 19 ОБОЛЕЛО ЈОШ ПЕТ ЛИЦА: Од почетка епидемије највише оболелих регистровано је у Смедереву

Foto D. N.

Od toga, po dve su iz Smedereva i Velike Plane, a jedna je sa područja opštine Smederevska Palanka. Od početka epidemije, u Smederevu je obolelo 657 osoba, u Smederevskoj Palanci 346 i u Velikoj Plani 186. U Podunavskom okrugu do sada je testirano ukupno 9.169 lica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje