PETAK U PARAĆINU U ZNAKU PROMOCIJA: Predstavljanje knjiga u Biblioteci i Startap centru
LjUBITELjI pisane reči iz paraćinske opštine sutra će moći da biraju u promociji kojih knjiga će uživati iz „ženskog pera“, jer se u večernjim satima u dve različite ustanove predstavljaju knjige dve autorke.
Foto: Fejsbuk/KK "Mirko Banjević"
U Biblioteci „Dr Vićentije Rakić“ u 17.30 sati zakazano je književno veče sa predstavljanjem pesničke knjige „Ponovo rođena“ zavičajne poetese Zlatice Aranđelović.
Ovo je njena treća zbirka poezije, a u pratećem muzičkom programu učestvuje mlađa ženska pevačka grupa kulturno-umetničkog društva iz Trešnjevice.
Već u 19 sati Regionalni inovacioni startap centar biće domaćin sugrađanki Ani Petrović koja će promovisati svoje prvu knjigu „Nešto ću ti reći“.
Preporučujemo
U ĆUPRIJI POČEO „RAVANELIUS“: Otvoren 7. festival muzičke izuzetnosti
04. 07. 2026. u 18:03
DECO, LETUJTE U BIBLIOTECI: Za učenike su počele zanimljive kreativne radionice
04. 07. 2026. u 17:28
LETNjE ŠTIVO ZA KUPAČE: U Novom Sadu na kupalištu otvorena „Biblioteka na Štrandu“
04. 07. 2026. u 11:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 22:00
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)