OPREMANJE VRTIĆA U BOSILEGRADU: Ministarstvo opredelilo novac
MINISTARSTVO za brigu o porodici i demografiju sufinansiraće deo projekta „Rekonstrukcija i dogradnja dečjeg vrtića „Dečja radost“ u Bosilegradu“, potvrdio je za Novosti predsednik opštine Vladimir Zaharijev, nakon potpisivanja ugvora sa ministarkom Darijom Kisić.
Foto: M. Labudović
- Ministarstvo za brigu o porodici i demografiju finansiraće 60% sredstava koje će biti korišćene za opremanje kuhinje i vešernice u vrednosti od 7 miliona 335 hiljada dinara, dok će preostali deo biti izdvojen iz opštinskog budžeta. Sa Ministarstvom prosvete smo već potpisali sporazum o finansijskom učešću u opremanju dečijih soba, čekamo imenovanje novog ministra kako bi se dogovor i zvanično realizovao - izjavio je predsednik Zaharijev.
Novi vrtić je kapaciteta 118 dece, u svim uzrasnim grupama od jaslica do predškolaca. Planirano je da se mališani usele u novi objekat 1. septembra.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)