PROMENA MESTA KOVID-TESTIRANJA U PARAĆINU: Obavljaju se u kovid-ambulanti i u medicinskom kontejneru

Зорана Рашић
Zorana Rašić

04. 06. 2022. u 14:44

DOM zdravlja u Paraćinu promenio je mesto gde se obavlja uzimanje uzoraka za PCR, kao i antigenska testiranja.

ПРОМЕНА МЕСТА КОВИД-ТЕСТИРАЊА У ПАРАЋИНУ: Обављају се у ковид-амбуланти и у медицинском контејнеру

Foto: Z. Rašić

Od pacijenata sa sumnjom na kovid brisevi  za PCR uzimaće se ponedeljkom i četvrtkom u medicinskom kontejneru koji je postavljen na parkingu Doma zdravlja, dok se antigenski testovi za pacijente sa respiratornim smetnjama i drugim simptomima obavljaju u kovid-ambulanti odmah nakon pregleda.

Pacijenti koji se spremaju za bolničko lečenje iz bilo kog razloga i kojima je neophodno da imaju negativan rezultat na kovid, antigensko testiranje ili uzorkovanje za PCR takođe će obavljati u medicinskom kontejneru.

Juče su, inače, u Paraćinu potvrđena još tri pozitivna slučaja na virus korona, a u kovid-ambulanti Doma zdravlja za odrasle bilo je 12 pregleda.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena