PRIJEM ZA PRIPADNICU „KOBRI“: Predsednica Bele Crkve ugostila Nevenu Jovanović
PREDSEDNICA Opštine Bela Crkva Violeta Simić ugostila je u svom kabinetu Nevenu Jovanović, jedinu ženu oficira u specijalnim jedinicama u Srbiji, koja je rodom iz te varošice.
Foto: Opština Bela Crkva
Povod je bio razgovor o Neveninim uspesima u vojsci i u sportu, s obzirom na to da je pobedila na ovogodišnjem Beogradskom maratonu.
- Nevena svojim rezultatima na divan način promoviše Belu Crkvu i zato nam je želja da održi mini-radionicu našim mališanima, kako bi im ličnim primerom pokazala da se radom i upornošću može sve. Kao jedina žena oficir u specijalnim jedinicima i uspešan sportista, ona ruši sve predrasude pred sobom i pravi je primer da poreklo iz malih sredina ne umanjuje šansu za uspehom – istakla je Simićeva.
Nevena je kapetan prve klase, pripadnica Odreda vojne policije specijalne namene „Kobre“ i pobednica Beogradskog maratona, čime je stekla posebnu pažnju šire javnosti.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAGLI SKOK BROJA OBOLELIH U PČINjSKOM OKRUGU: Najveći broj zaraženih u Bujanovcu
24. 08. 2021. u 09:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)