U CENTRU ZRENJANINA 40 STEPENI: Grad pust, bašte kafića prazne, gužva jedino na kupalištu (FOTO)
NA vrelih 40 stepeni u centru Zrenjanina, nigde nikog i tek po koji slučajni prolaznik.
Foto: B. Grujić
- Morala sam danas do banke po penziju, baš je vrelo, duva neki topao vetar, ali nema rashlađenja - kaže za „Novosti“ sedamdesetogodišnja Nevenka Petrov iz Zrenjanina, uz napomenu da joj je baš teško pao izlazak iz klimatizovanog prostora banke, na vreo asfalt u centru grada.
Preporučujemo
ČAMDžIJE U „NISKOM STARTU“: Počinje 27. „Drinska regata“ u Bajinoj Bašti
14. 07. 2021. u 12:18
KREĆE KARAVAN BANATSKE BAJKE: Domaćini iz Aradaca spremno isčekuju goste
14. 07. 2021. u 11:54
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)