KORONA BROJKE U PARAĆINU: Dnevno do šestoro novoinficiranih, broj pregleda do 40
TOKOM tri dana protekle sedmice, od 8. do 10. juna, testiranjem preko kovid-ambulante Doma zdravlja u Paraćinu potvrđeno je još 16 novih infekcija kovidom, u proseku nešto više od pet dnevno.
Foto: Z. Rašić
U četvrtak, 8. jula, pored kontrolnih, bilo je i 27 prvih pregleda pacijenata sa simptomima, a od 34 antigenska testa četiri su bila pozitivna, kao i dva od osam PCR. U petak su obavljena takođe 34 antigenska testiranja od kojih su četiri rezultata bila pozitivna, a isti broj pozitivnih na brzim testovima bio je i u subotu, plus dva pozitivna PCR nalaza.
Broj pregleda u kovid-ambulanti tokom ova tri dana kretao se od 20 do 40, što potvrđuje da je virus korona još prisutan u Paraćinu i da je neophodno da se građani koji se nisu vakcinisali jave radi imunizacije.
Preporučujemo
PONOVO DESET NOVOZARAŽENIH KOVIDOM: Zabrinjavaju brojke iz paraćinskog Doma zdravlja
09. 07. 2021. u 20:25
DELEGACIJA PARAĆINA U SANKT PETERBURGU: Razgovorima do bolje saradnje (FOTO)
08. 07. 2021. u 20:45
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)