ĐOKOVIĆ PONOVO ŠOKIRAO NAVIJAČE: Marej otkrio Novakov iznenađujući plan
ENDI Marej je otkrio šta planira da radi kako bi se vratio na teren nakon povrede prepona i time otkrio da će Novak Đoković igrati na turniru u Rimu.
FOTO: M. Vukadinović
Iako je najbolji teniser sveta najavio da ide na dužu pauzu do Rolan Garosa, pa se pominjalo da će igrati Srbija open 2 jedini turnir pred gren slem u Parizu, ipak došlo je do novog preokretra.
Ovog puta pozitivnog od strane Đokovića, a to je otkrio Endi Marej.
„Ove nedelje sam zakazao terene za tring protiv Dijega Švarcmana, a onda i sa Novakom popodne. Želim da igram protiv najboljih igrača jer mislim da će mi to pomoći da brže popravim sopstvenu igru, rekao je Marej.
Podsetimo, Novak je ovu nedelju proveo u Sarajevu gde je posetio Arheološki park u Visokom, a u jednom trenutku se spustio i u tunele Bosanskih piramida.
Turnir u Rimu se igra od 9. do 16. maja, a žreb je zakazan za subotu od 11.30.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ATP POGUBILA KOMPAS: Teniski mozgovi skovali plan kako da svrgnu Noleta sa broja jedan, pravili račun bez krčmara (VIDEO)
05. 05. 2021. u 12:42 >> 13:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KONAČNO! TIJANA BOŠKOVIĆ! Legendarna odbojkašica po prvi put ove sezone oblači dres reprezentacije!
SELEKTOR Zoran Terzić uvrstio je Tijanu u sastav za večerašnji meč sa Nemačkom u okviru Lige nacije za odbojkašice koji će biti odigran u "Areni" od 20 časova.
11. 07. 2026. u 12:20
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)