ĐOKOVIĆ SPREMAN ZA ROLAN GAROS: Evo kada Novak kreće u pohod na 18. grend slem titulu
ROLAN GAROS počinje u nedelju, a najbolji teniser sveta Novak Đoković će prvi meč odigrati u utorak.
Foto: EPA-EFE/ Riccardo Antimiani / POOL
Rival svetskom broju jedan će biti Šveđanin Mikael Imer. Oni se do sada nisu sastajali i Novak ne bi trebalo da ima problema protiv 80. igrača sveta.
Imerov najbolji plasman bio je 67. mesto i Novak preko njega kreće u pohod na 18. grend slem titulu u karijeri.
Naš as na Otvoreno prvenstvo Francuske dolazi u sjajnoj formi, pošto je osvojio Masters u Rimu. Ove sezone ima učinak 31-1. Kao što je svima poznato jedini poraz je doživeo kada je diskvalifikovan sa Ju-Es opena.
Podsetimo, Rolan Garos traje do 11. oktobra, a titulu brani Rafael Nadal, koji je u finalu pobedio Dominika Tima.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (1)