BEKER OPTUŽEN ZA SEKSIZAM: Teniski trener uputio neprimerene komentare Srpkinji!
BORIS Beker našao se na udaru teniske javnosti, a sve zbog neprimerenih komentara upućenih teniskoj sudiji iz Srbije Marijani Veljović.
Foto AP
Rođena kragujevčanka spada u elitni red teniskih sudija. Ona je vodila meč Aleksandra Zvereva i Pabla Karenjo-Buste u polufinalu Ju-Es opena.
Bivši teniser iz Nemačke preterao je tokom živog prenosa na "Jurosport" televiziji, kada je komentarisao njen fizički izgled.
Svojevremeno trener Novaka Đokovića je iskoristio priliku kada se Veljovićeva pojavila u kadru i dao komentar koji prevazilazi granice ukusa.
"Moram da kažem da je sudija veoma slatka. Bitno je da je jelo i ukusno i lepo izgleda", rekao je Beker tokom meča.
FOTO: EPA
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (2)