OGLASILA SE ANA IVANOVIĆ: "Trebalo je ovo odavno da se desi"
BIVŠA srpska teniserka Ana Ivanović u jeku razvoda od Bastijana Švajnštajgera živi punim plućima.
Foto: Profimedia
Nemac je ostavio Anu zbog ljubavnice Silve, ali lepa Srpkinja živi život kao i do sada, pa se često pojavljuje u javnosti.
Grend slem šampionka posvetila se sebi, pa sad uživa sa sa prijateljicama u Firenci. Ona je na svom Instagram profilu podelila fotografije iz Italije, uz poruku koja je privukla veliku pažnju.
- Stvarno sam uživala u vremenu provedenom sa mojim devojkama. Trebalo je ovo odavno da se desi“, napisala je Ivanović, koja je pre nekoliko dana pokazala da i nakon karijere vodi računa o svom fizičkom izgledu i da redovno trenira.
Inače, Ana izgleda sjajno, ne skida osmeh sa lica i na fotografijama se vidi da uživa u životu. Deluje da razvod prija našoj teniserki, izgleda kao milion dolara.
Podsećamo, Srpkinja i Nemac mesecima ne žive zajedno, nemački Bild je nedavno objavio video snimak Bastijana i ljubavnice kako se ljube na plaži. Fotografi su čak uhvatili Anu i Silvu dok su dolazile po decu u školu, a Nemac mesecima skrivao vezu sa Bugarkom, koja ima dva sina i idu sa njegovom starijom decom u školu.
Ana i Bastijan predali su papire za razvod u Švajcarskoj, navodno zbog brzine i efikasnosti pravnog procesa u toj zemlji. Iako nijedno od njih nije javno komentarisalo situaciju, izvori bliski paru tvrde da je Bastijan taj koji je inicirao razvod. Iako su nemački mediji pisali da je fizička udaljenost dovela do emocionalne i na kraju do kraha braka Ane i Švajnija, očigleno je ipak razlog prevara Nemca.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"OSEĆAŠ SE RAZOČARANO I SUDIŠ SEBI" Ana Ivanović otvorila dušu - žali
29. 06. 2025. u 11:02
KAKO ANA I ŠVAJNI VASPITAVAJU DECU: "Bastijan jednu stvar ne razume"
26. 06. 2025. u 07:24
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
NAJVEĆI CAREVI OLIMPIJSKIH IGARA: Bili su poslednji, zastali pred ciljem, i rešili da urade ono o čemu sada priča ceo svet! (VIDEO)
Za koga su sport samo pare i nagrade, taj je... zalutao u tu priču. A ova pred vama je jedna prava sportska. I prijaće vam, prilično.
21. 02. 2026. u 13:11
"KOSOVO, SRBIJA, USTANITE!" Tramp pozdravio i goste kojih nije bilo u sali
AMERIČKI predsednik Donald Tramp osnovao je Odbor za mir, ali je već na osnivačkom sastanku "Odbora za mir" zapretio ratom. Pretnju iz govora ponovio je i u avionu za Džordžiju. Ozbiljnost pokazuje i premeštanje nosača aviona u istočno Sredozemlje.
21. 02. 2026. u 09:40
Komentari (0)