DRAMA NA NEBU IZNAD PARIZA: Grom udario u avion sa teniserima, morali prinudno da slete
Treći teniser sveta Aleksander Zverev doživeo je pravu dramu tokom leta za Pariz na putu za Rolan Garos, koji počinje već u nedelju, pošto je u avion kojim je leteo udario grom.
Foto: Profimedia
Pored Zvereva, u letelici su bili i drugi teniseri, Jirži Lehečka iz Češke i Brendon Nakašima iz SAD, kao i još nekoliko tenisera koji igraju dublove.
Oni su imali let iz Hamburga, gde su svi krenuli u Pariz zbog Rolan Garosa, ali su doživeli ozbiljan stres na nebu, kada je tokom leta grom udario u letelicu.
Zverev je po dolasku u Pariz ispričao šta se dogodilo.
- Moje putovanje ovamo je zapravo bilo fenomenalno. Ima tu nekih smešnih priča. Moje putovanje ovde bilo je smešno jer je trebalo da letimo juče uveče u 18:45. Poleteli smo iz Hamburga i leteli zajedno sa Jiržijem Lehečkom, i Brendonom Nakašimom, nekim momcima iz dublova – i pogodio nas je grom.
- Zato smo morali prinudno da sletimo nazad u Hamburg. Nismo mogli da nađemo drugi avion, pa su svi ostali leteli sledećeg jutra. Ja sam uzeo drugi avion i poleteo oko 01 ujutru, tako da sam ovde stigao u 33 ujutru - otkrio je Aleksander Zverev.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NADAL ŠOKIRAO JAVNOST: Siner i Alkaraz su jedini sposobni, prave najveću razliku
23. 05. 2025. u 18:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)