RUS SPREČIO SENZACIJU: Medvedev uz dosta muke prošao u drugo kolo Australijan opena
Ruski teniser Danil Medvedev savladao je Tajlanđanina Kesidita Samreja sa 3:2 (6:2, 4:6, 3:6, 6:1, 6:2) u prvom kolu Australijan opena.
FOTO: AP/Tanjug
Iako je peti teniser sveta sigurno osvojio prvi set, već tokom drugog viđeno je dosta problema.
Nepoznati tajlandski teniser oduzeo je servis iskusnom Rusu i uspeo da izjednači rezultat na 1:1.
To nije bilo dovoljno, pa je i treći set rešio u svoju korist i delovalo je kao da će se dogoditi još jedna senzacija na prvom grend slemu u sezoni.
Ipak, Medvedev je uspeo da se izdigne i nadoknadi minus, te četvrti i pet set reši lako u svoju korist i plasira se u drugo kolo Australijan opena gde će se sastati sa američkim teniserom Lernerom Teinom.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)