BRITANKA JASNA: ''Ukoliko Novak u Americi stigne do 24. grend slem titule, nema više dileme oko toga ko je najbolji svih vremena''
Lora Robson, bivša britanska teniserka, oduševljena je dostignućima Novaka Đokovića koje je postigao u svojoj karijeri.
Foto: AP
Pred početak Ju-Es opena bivša britanska teniserka bi volela da vidi Srbina kako diže 24. grend slem titulu u karijeri.
- Mislim da bih volela da vidim Novaka kako osvaja tu 24. titulu. Brojke su potpuno lude, bez obzira na koji način gledate na njih. I volela bih da vidim i malo od tog rivalstva sa Alkarazom jer čini se da jedan kod drugog bude ono najbolje - kaže Lora za Skaj sports.
Ukoliko Srbin osvoji Ju-Es open, više nema dileme ko je najbolji teniser svih vremena, smatra Britanka.
- Činjenica da se on takmiči za tu 24. titulu je apsurdna, ali mislim da bi za tenis bilo sjajno da on dođe do tog broja. Onda više ne bi bilo nikakve priče oko toga ko je najbolji svih vremena - zaključila je Lora.
BONUS VIDEO: Prva zvanična utakmica na novom stadionu u Leskovcu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ĐOKOVIĆ SNAŽNO ZAPRETIO, ATP NAPRAVIO ISTORIJSKI USTUPAK! Tenis više neće biti isti
22. 08. 2023. u 21:48
NOVAK JEDE NAJSKUPLjI MED NA SVETU: Evo i zašto - jedan sastojak je ključan
22. 08. 2023. u 17:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HOLAND PROTIV KEJNA: Gol-mašine u borbi za polufinale Svetskog prvenstva!
Erling Holand i Hari Kejn predvodiće svoje reprezentacije u jednom od najatraktivnijih četvrtfinala Svetskog prvenstva 2026, gde će se u Majamiju na "Hard rok stadionu" sastati Norveška i Engleska (23.00).
11. 07. 2026. u 07:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (1)