NADAL DA PUKNE OD MUKE: Šta to rade Đoković i Federer?
Lejver kup 2022. godine ulazi u anale svetskog tenisa kao poslednji turnir na kojem je učešće uzeo slavni švajcarski teniser Rodžer Federer.
Tanjug/AP
U Londonu je sve u znaku predstojećeg spektakla, a najbolji teniseri sveta već nekoliko dana zajedno treniraju na terenu "O2 Arene", a istovremeno u centru medijske pažnje je i njihovo druženje van terena.
Upravo jedna fotografija koja je zabeležena tokom jednog od brojnih prijema u Londonu izazvala je mnogo medijske pažnje.
Naime, na njoj se vide Novak Đoković i Rodžer Federer u prijateljskom ćaskanju, dok se sa druge strane u "senci" nalaze Rafael Nadal i Endi Mari, a upravo španski teniser svojim izrazom lica pokazuje svu ljubomoru zbog prijateljskog odnosa Rodžera i Noleta.
Ova fotografija izazvala je i veliki broj komentara ljubitelja tenisa, a svi se pitaju koji je razlog ovakvog stava španskog tenisera.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)