"NEMOJ RAFU, POBEDI NOVAKA": Poruka koja će razbesneti Đokovićeve navijače
Grčki teniser Stefanos Cicipas osvojio je turnir na Majorki i tako napravio dobru uvertiru pred Vimbldon.
Toni i Rafael Nadal Foto EPA
Nakon meča, čestitao mu je stric Rafaela Nadala, Toni Nadal, koji je izjavom razbesneo navijače Novaka Đokovića, ali i ispao neinformisan.
- Čestitam, Stefanose. Igraš veoma dobro na ovoj podlozi i siguran sam da si jedan od favorita na Vimbldonu. Nadam se da nećeš pobediti Rafaela (Nadala) ili Feliksa (Ože-Alijasima). Ali pokušaj da pobediš Đokovića - rekao je Španac.
Na osnovu ove izjave stiče se utisak kao da Toni nije baš detaljno pogledao žreb, pošto je Cicipas Nadalov potencijalni rival u polufinalu, dok bi sa Novakom mogao da se sastane tek u meču za trofej.
BONUS VIDEO: Poruka rumunske teniserke čitaocima "Novosti"
Preporučujemo
VIMBLDON SE KLANjA SRBINU: Đoković im je bio među najvećim kritičarima, Englezi mu uprkos svemu poslali moćnu poruku
25. 06. 2022. u 18:56 >> 18:56
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (2)