ANA IVANOVIĆ KAO NIKADA DO SADA: Dekolte, noge u prvom planu, poziranje na krevetu… (FOTO)

Ana Ivanović je, nekako "oduvek", otkako je zakoračila u svet profesionalnog sporta, plenila i rezultatima, ali i izgledom. Tako je i sada, kada je tenis ostavila iza sebe, a posvetila se životu u kome s ponosom ističe da je srećna supruga i majka.

АНА ИВАНОВИЋ КАО НИКАДА ДО САДА: Деколте, ноге у првом плану, позирање на кревету… (ФОТО)

FOTO: Arhiva novosti

Nekadašnja teniserka uživa u ljubavi sa suprugom Bastijanom Švajnštajgerom i njihovim naslednicima, ali s vremena na vreme objavi fotografije zbog kojih jačem polu "nije dobro".

Ana je sada majka dvoje dece i izgleda bolje nego ikada!

Ona je na svom Instagram profilu objavila slike na kojima je u elegantnoj haljini na krevetu.

Mnoge manekenke i foto modeli bi mogli da zavide srpskoj lepotici! Gole noge u sandalama na visoku štiklu, haljina koja oktiva rame i prelepa frizura sa blagim talasima bili su pun pogodak!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Nema sumnje da bi mnogi muškarci voleli da su na mestu nekadašnjeg reprezentativca Nemačke, Bastijana Švajnštajgera, što pokazuju i komentari na društvenim mrežama.

"Ustani. Obuci se. Pokaži se. I nikada ne odustaj!", poručila je Ana Ivanović uz fotografije koje su pred vama.

A kako je na njima pokazala i sjajnu haljinu, i doteranu frizuru, ali i dobar deo svojih nogu, komentari su "pljuštali" sa svih strana sveta.

"Vau. Nikada te nisam video ovakvu. Izgledaš veoma se*sepilno i božanstveno", "Ostavljaš bez daha!", "Prelepa si!" - bili su samo neki od komentara.

Podsetimo, Ana Ivanović je rođena 6. novembra 1987. godine, tenisom se bavila do 28. decembra 2016. i u njemu jedno vreme bila na vrhu VTA liste.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (1)

TOS PROMOVIŠE LETOVANJE U SRBIJI: Kada detaljno upoznate naše prelepe planine, nema šanse da im odolite